NOWOŚĆ - 10%

SIMPLICO + SPIEK nowoczesny stół z blatem ze spieku kwarcowego

Minimalistyczny stół SIMPLICO zblatem ze spiekiem LAMINAM Nero Assoluto lub Bianco Assoluto. Idealny do jadalni lub biura jako biurko.

 

od 4 399  DARMOWA PRZESYŁKA
od 3 959 
Konfiguracja
oszczędzasz aż: 440
     

zadaj pytanie
SKU
07-054OD GR3
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

stół czarny spiek kwarcowy laminam

Blat ze spieku LAMINAM

Stół SIMPLICO z blatem ze spieku kwarcowego LAMINAM to idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują stołu minimalistycznego, ale o maksymalnej odporności na zniszczenia. Blat ze spieku kwarcowego bardzo trudno zarysować, dzięki czemu możecie Państwo beztrosko korzystać ze stołu bez obawy o jego zniszczenie.

stół z blatem ze spieku kwarcowego czarny

Minimalizm i prostota

Idealnie minimalistyczny i prosty stół SIMPLICO bardzo dobrze odnajdzie się we wnętrzach, w których liczy się przede wszystkim prosta forma i harmonia.
Ażurowa podstawa i cienki blat sprawiają, że stół ma lekką formę i nie dominuje we wnętrzu.

Projektant tego mebla:
Kinga Wysocka,
Polska

Architekt specjalizujący się w architekturze wnętrz prywatnych i użyteczności publicznej. Ukończyła Liceum Sztuk Plastycznych w Łodzi, a później – Wydział Architektury Politechniki Łódzkiej. Odbyła staż w firmie Arquitetura Oscar Ferreira w Belo Horizonte (Brazylia). Karierę zawodową rozpoczęła w warszawskich pracowniach architektonicznych – DJiO, smz.architekci oraz wnętrzarskich, tj. MM Idea, De Novo. Od 2006 roku zajmuje się projektowaniem wnętrz oraz jego wyposażenia.

Może spodoba się również…