MOONLIGHT Z PÓŁKĄ nowoczesny stolik nocny

Minimalistyczny stolik nocny z praktyczną niewielką szufladą i półką.

od 1 499  DARMOWA PRZESYŁKA
od 1 219  netto
Konfiguracja
MDF biały matMDF biały matMDF czarny matMDF czarny matnaturalny fornir dębowy, lakier matnaturalny fornir dębowy, lakier mat
biały matbiały matczarny matczarny mat
dąb lity, lakier matdąb lity, lakier matMDF biały matMDF biały matMDF czarny matMDF czarny mat
Wyczyść
     
SKU
02-009
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Share

szafka nocna z szuflada bialaNowoczesny stolik nocny z praktyczną szufladą i półką

Stolik nocny z szufladą i półką

Ten stolik nocny ma tak uniwersalną formę, że może pełnić także funkcję pomocnika przy sofie. Jego nowoczesny wygląd pasuje do sypialni w stylu skandynawskim. Dodatkowa półka świetnie sprawdzi się do przechowywania książek, okularów lub do odłożenia telefonu.

szafka nocna z szuflada
stoliki nocne moonlight

Wersja dębowa lub monochromatyczna do wyboru

Stolik dostępny z trzema rodzajami blatów: białym, czarnym oraz dębowym. W naszej kolekcji dostępny jest także stolik nocny MOONLIGHT w wersji bez półki.

Projektant tego mebla:
Grzegorz Worpus-Budziejewski
Polska

Malarz, grafik, projektant urodzony w 1986 r. w Łodzi. Edukację artystyczną rozpoczął w Ogólnokształcącej Szkole Sztuk Pięknych im. Tadeusza Makowskiego w Łodzi. Był słuchaczem Państwowego Studium Technik Filmowych i Teatralnych w Łodzi oraz Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, gdzie uczęszczał do pracowni malarstwa prof. Włodzimierza Stelmaszczyka. Już jako student był laureatem wielu konkursów. Kurator i uczestnik wystaw zbiorowych i indywidualnych w Polsce i za granicą.

grzegorz_worpus

 

Podobne produkty