PLUS dwukolorowy okrągły stolik boczny lub nocny

Klasyczne, okrągłe stoliki kawowe w nowoczesnym stylu. Do wyboru dwie wersje: dąb naturalny oraz dąb naturalny/czarny dąb.

1 399  DARMOWA PRZESYŁKA
1 137  netto
     

zadaj pytanie
SKU
02-012OD GR3
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

stolik pomocniczy nocny dąb czarny

Okrągły stolik pomocniczy lub nocny

Ten mały, okrągły stolik może pełnić funkcję pomocnika przy sofie lub małego stolika nocnego przy łóżku. Pięknie prezentuje się także, w zestawie dwóch stolików kawowych o różnej wielkości i wysokości.

zestaw stolików kawowych okrągłych czarny dąb

Stolik duży, stolik mały lub zestaw okrągłych stolików

Bardzo nowoczesne, okrągłe stoliki kawowe o minimalistycznej formie. Stoliki PLUS są dostępne w dwóch rozmiarach. Idealnie wyglądają pojedynczo, jak i w zestawie. Stoliki z łatwością wpasują się do wielu wnętrz w minimalistycznym i klasycznym stylu.

Skandynawski stolik nocny w kolorze naturalnego dębu

Stolik pomocniczy PLUS dostępny jest w wersji:
- dwukolorowej - czarny dąb połączony na zasadzie kontrastu z dębem naturalnym - jednokolorowej - cały w kolorze dębu naturalnego.

Projektant tego mebla:
Luigi Cittadini,
Włochy

Urodzony w Casablance, syn włoskiego ojca i francuskiej matki, dorastał w środowisku wielokulturowym, co odzwierciedla nieustanne poszukiwanie kontrastów w swoich projektach. Przeniósł się do Mediolanu, aby studiować na Politechnice i ukończył projektowanie przemysłowe, a następnie projektowanie i inżynierię. Po praktykach w Atelier Mendini i Studio Giovannoni poświęcił się poszukiwaniom własnej drogi. Obecnie Luigi współpracuje z kilkoma firmami na całym świecie.

Może spodoba się również…