WYGODNA minimalistyczna konsola

Nowoczesna konsola przyścienna, której ogromnymi zaletami są prosta forma oraz wielofunkcyjność.

1 999  DARMOWA PRZESYŁKA
1 625  netto
dąb lity, lakier mat
dąb lity, lakier mat
dąb lity, olejowosk
dąb lity, olejowosk
biały mat
czarny mat
Wyczyść
     
SKU
03-024OD GR2
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Share

konsola do przedpokojuKonsola wyposażona w podręczne akcesoria

Konsola przyścienna, która pomoże utrzymać porządek

Ta konsola w stylu skandynawskim posiada z lewej strony uchwyt, na którym można zawiesić torebkę lub plecak. Dodatkowo nad blatem znajduje się reling, na którym znajdują się: rząd haczyków do zawieszania kluczy, uchwyt na dokumenty, bądź korespondencję, oraz kontenerki, w których można schować długopisy, wizytówki i inne drobiazgi.

konsola dębowa skandynawska
konsola nowoczesna

Konsola - mebel, który przywita Cię w przedpokoju

Taka industrialna konsola to świetny mebel dla osób, które lubią mieć wszystko pod ręką w korytarzu lub biurze. Pozostałe meble z industrialnej serii WYGODNE to biurko oraz wieszak - idealny zestaw mebli ułatwiających utrzymanie porządku.

Projektant tego mebla:
Luigi Cittadini,
Włochy

Urodzony w Casablance, syn włoskiego ojca i francuskiej matki, dorastał w środowisku wielokulturowym, co odzwierciedla nieustanne poszukiwanie kontrastów w swoich projektach. Przeniósł się do Mediolanu, aby studiować na Politechnice i ukończył projektowanie przemysłowe, a następnie projektowanie i inżynierię. Po praktykach w Atelier Mendini i Studio Giovannoni poświęcił się poszukiwaniom własnej drogi. Obecnie Luigi współpracuje z kilkoma firmami na całym świecie.

Luigi_Cittadini

 

Podobne produkty