BIG V skandynawskie biurko

Proste w formie biurko z dębowym blatem z nogami w kolorze białym lub czarnym. Idealne do wnętrz skandynawskich oraz industrialnych.

od 3 149  DARMOWA PRZESYŁKA
od 2 560  netto
Konfiguracja
     
zadaj pytanie
SKU
08-003OD GR1
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

debowe biurko big vBiurko do pracy w domu o prostej formie

Biurko z drewnianym blatem

Skandynawskie biurko BIG V z dębowym blatem, które można zamówić w dowolnym kolorze i rozmiarze. Minimalistyczny styl mebla sprawia, że nadaje się do każdego wnętrza.

biurko nowoczesne

Małe biurko industrialne

Do wyboru macie Państwo blat wykończonym naturalnym olejowoskiem lub lakierem matowym. Podstawa tego nowoczesnego mebla została wykonana ze stali malowanej proszkowo.

Projektant tego mebla:
Mateusz Karewicz,
Polska

Współzałożyciel i właściciel marki ‘take me HOME’ oraz projektant mebli. Autor kilkudziesięciu indywidualnych projektów w portfolio marki. Zaangażowany jednocześnie w projektowanie i powstawanie wszystkich innych mebli z logo marki. Pasja do projektowania, która przejawiała się od dzieciństwa, dawała o sobie znać przez całe dorosłe życie. Rok 2013 przyniósł zwrot w karierze zawodowej w obszarze marketingu – mając na uwadze potrzebę projektowania i tworzenia pięknych i funkcjonalnych mebli, założył firmę ‘take me HOME’. I od tej pory koncentruje się wyłącznie na działalności twórczej i produkcyjnej.

Podobne produkty