MARCEL biurko vintage z kontenerkiem
Drewniane biurko w stylu bauhaus z praktycznym kontenerkiem (szafka + szuflada) oraz otworem na przewód.
Wymiary
szerokość do wyboru:
122, 132, 142, 152 cm
głębokość:
70 cm
wysokość:
75 cm
Możliwość odpłatnej zmiany wymiarów
- szerokość, wysokość
Materiał i wykończenie
blat i kontenerek:
naturalny fornir dębowy, lakier mat
grubość blatu: 3 cm
podstawa:
stal lakierowana proszkowo, kolor czarny mat
Możliwość odpłatnej personalizacji
- wybarwienie drewnaZobacz kolory wybarwień
Czas realizacji i dostawa
około 30-40 dni roboczych
oblicz orientacyjny dzień dostawy
sposób dostawy:- Przesyłka na palecie pod budynek (nie obejmuje wniesienia): bezpłatnie
- Dedykowana dostawa z wniesiem: 250 zł
mebel dostarczany w całości
Dodatkowe informacje
na zamówienie
możliwość zobaczenia w Showroomie, w Warszawie na Duchnickiej 3:nie


Biurko vintage w stylu bauhaus
Drewniane biurko Marcel nawiązuje formą do biurek w stylu bauhause z pierwszej połowy XX wieku.

Biurko idealne do pracy w domu
Biurko posiada otwór w blacie, aby przewody od komputera oraz lampy odprowadzić z powierzchni blatu. Dzięki temu na powierzchni biura będzie panować większy porządek i będzie na nim więcej miejsca do pracy.

Biurko z kontenerkiem
Biurko posiada kontenerek z szufladą oraz szafką, który może zostać zamocowany po prawej lub lewej stronie. Blat kontenerka, podobnie jak blat górny, posiada specjalne wypustki, dzięki którym pełni on funkcję dodatkowej półki lub kuwety na dokumenty.
Istnieje możliwość zamówienia indywidualnego biurka z 2 kontenerkami po obu stronach.

Projektant tego mebla:
Mateusz Karewicz,
Polska
Współzałożyciel i właściciel marki ‘take me HOME’ oraz projektant mebli. Autor kilkudziesięciu indywidualnych projektów w portfolio marki. Zaangażowany jednocześnie w projektowanie i powstawanie wszystkich innych mebli z logo marki. Pasja do projektowania, która przejawiała się od dzieciństwa, dawała o sobie znać przez całe dorosłe życie. Rok 2013 przyniósł zwrot w karierze zawodowej w obszarze marketingu – mając na uwadze potrzebę projektowania i tworzenia pięknych i funkcjonalnych mebli, założył firmę ‘take me HOME’. I od tej pory koncentruje się wyłącznie na działalności twórczej i produkcyjnej.