GOODNIGHT Z PÓŁKĄ 2 szt. zestaw 2 minimalistycznych stolików nocnych

Komplet dwóch niewielkich, minimalistycznych stolików, które mogą pełnić funkcję zarówno stolików nocnych, jak i pomocniczych.

1 499  DARMOWA PRZESYŁKA
1 219  netto
Konfiguracja
     

zadaj pytanie
SKU
02-006OD GR1
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

debowy stolik pomocniczyMałe stoliki nocne do małych sypialni
minimalistyczne stoliki nocne goodnight z polka

Mały stolik nocny z praktyczną półką

Nowoczesna, prosta forma sprawia, że te stoliki nocne pasują do każdego wnętrza. Dodatkowa półka pozwala na umiejscowienie podręcznych rzeczy, na przykład książki, okularów lub telefonu.

minimalistyczny stolik nocny

Stolik nocny w kilku wariantach wykończenia

Podstawa wykonana jest ze stali malowanej proszkowo. Stoliki dostępne są z blatami z drewna dębowego lakierowanego lub olejowoskowanego, który przypadnie do gustu miłośnikom stylu skandynawskiego lub industrialnego. Dla miłośników wnętrz minimalistycznych dostępna jest także wersja cała czarna z blatem z lakierowanego MDFu.

Projektant tego mebla:
Mateusz Karewicz,
Polska

Współzałożyciel i właściciel marki ‘take me HOME’ oraz projektant mebli. Autor kilkudziesięciu indywidualnych projektów w portfolio marki. Zaangażowany jednocześnie w projektowanie i powstawanie wszystkich innych mebli z logo marki. Pasja do projektowania, która przejawiała się od dzieciństwa, dawała o sobie znać przez całe dorosłe życie. Rok 2013 przyniósł zwrot w karierze zawodowej w obszarze marketingu – mając na uwadze potrzebę projektowania i tworzenia pięknych i funkcjonalnych mebli, założył firmę ‘take me HOME’. I od tej pory koncentruje się wyłącznie na działalności twórczej i produkcyjnej.

Może spodoba się również…