GOODNIGHT Z PÓŁKĄ 2 szt. zestaw 2 minimalistycznych stolików nocnych

Komplet dwóch niewielkich, minimalistycznych stolików, które mogą pełnić funkcję zarówno stolików nocnych, jak i pomocniczych.

1 299  DARMOWA PRZESYŁKA
1 056  netto
biały mat
czarny mat
dąb lity, lakier mat
dąb lity, lakier mat
dąb lity, olejowosk
dąb lity, olejowosk
MDF biały mat
MDF biały mat
MDF czarny mat
MDF czarny mat
Wyczyść
     
SKU
02-006OD GR1
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Share

debowy stolik pomocniczyMałe stoliki nocne do małych sypialni

Mały stolik nocny z praktyczną półką

Nowoczesna, prosta forma sprawia, że te stoliki nocne pasują do każdego wnętrza. Dodatkowa półka pozwala na umiejscowienie podręcznych rzeczy, na przykład książki, okularów lub telefonu.

minimalistyczny stolik nocny
minimalistyczne stoliki nocne goodnight z polka

Stolik nocny w kilku wariantach wykończenia

Podstawa wykonana jest ze stali malowanej proszkowo. Stoliki dostępne są z blatami z drewna dębowego lakierowanego lub olejowoskowanego, który przypadnie do gustu miłośnikom stylu skandynawskiego lub industrialnego. Dla miłośników wnętrz minimalistycznych dostępna jest także wersja cała czarna lub cała biała, z blatem z lakierowanego MDFu.

Projektant tego mebla:
Mateusz Karewicz,
Polska

Współzałożyciel i właściciel marki ‘take me HOME’ oraz projektant mebli. Autor kilkudziesięciu indywidualnych projektów w portfolio marki. Zaangażowany jednocześnie w projektowanie i powstawanie wszystkich innych mebli z logo marki.

Pasja do projektowania, która przejawiała się od dzieciństwa, dawała o sobie znać przez całe dorosłe życie. Rok 2013 przyniósł zwrot w karierze zawodowej w obszarze marketingu – mając na uwadze potrzebę projektowania i tworzenia pięknych i funkcjonalnych mebli, założył firmę ‘take me HOME’. I od tej pory koncentruje się wyłącznie na działalności twórczej i produkcyjnej.

Mateusz_Karewicz

 

Podobne produkty