DANTE krzesło czarne eleganckie

Czarne, drewniane, eleganckie krzesło w stylu mid-century XX wieku.

1 049  DARMOWA PRZESYŁKA
853  netto
     

zadaj pytanie
SKU
10-002OD GR3
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

brak bryły

Udostępnij

krzesła czarne eleganckie nowoczesneDrewniane krzeseło DANTE
krzesło czarne drewniane klasyczne

Czarne, drewanie krzesło

To czarne, drewniane krzesło charakteryzuje się ponadczasową formą, dlatego pasuje zarówno do wnętrz nowoczesnych jak i eleganckich. Trudno zgadnąć, czy to krzesło vintage z połowy ubiegłego wieku tzw. mid-century, czy krzesło współczesne.

czarne krzesło drewniane eleganckie nowoczesne

ELeganckie krzesło do jadalni

Drewniana konstrukcja krzesła nadaje mu szlachetności. Oparcie jest duże i wygodne. Toczone nogi tego czarnego drewnianego krzesła nadają mu klasycznego sznytu.

czarne drewniane krzeslo polski design

Krzesło dostępne także w wersji tapicerowanej

Jeśli szukacie Państwo czarnego, drewnianego krzesła z tapicerką, to krzesło DANTE występuje także w takim wariancie. Kliknij i zobacz wersję tapicerowaną

Projektant tego mebla:
Luigi Cittadini,
Włochy

Urodzony w Casablance, syn włoskiego ojca i francuskiej matki, dorastał w środowisku wielokulturowym, co odzwierciedla nieustanne poszukiwanie kontrastów w swoich projektach. Przeniósł się do Mediolanu, aby studiować na Politechnice i ukończył projektowanie przemysłowe, a następnie projektowanie i inżynierię. Po praktykach w Atelier Mendini i Studio Giovannoni poświęcił się poszukiwaniom własnej drogi. Obecnie Luigi współpracuje z kilkoma firmami na całym świecie.

Może spodoba się również…