DANTE krzesło dąb naturalny tapicerka czarna

Dębowe krzesało tapicerowane w stylu skandynawskim z tapicerką ze skóry ekologicznej.

1 199  DARMOWA PRZESYŁKA
975  netto
     

zadaj pytanie
SKU
10-040OD GR1
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

krzesla debowe maturalne tapicerowane1Rodzina krzeseł drewnianych DANTE
krzeslo drewniane tapicerowane skandynawski styl

Skandynawski, naturalny charakter

Piękne, dębowe krzesło w stylu skandynawskim o ponadczasowej formie. Jego uniwersalny design pozwala na zastosowanie w nowoczesnych wnętrzach o dowolnej stylistyce. Krzesło jest ciężkie i stabilne. Oparcie krzesła znajduje się nisko, dzięki czemu podpiera odcinek lędźwiowy kręgosłupa i zapewnia bardzo dobry komfort siedzenia.

krzeslo debowe tapicerowane skandynawski styl

Krzesło na lata, tapicerka na lata

Jeśli tapicerka krzesła znudzi się Państwu lub przestanie pasować do wnętrza, możecie ją z czasem łatwo wymienić na inną.
Tapicerowana nakładka mocowana jest na 4 systemowe śruby, które można szybko odkręcić i przykręcić w domu przy użyciu dowolnego śrubokręta. Przetapicerowanie możecie zlecić lokalnemu tapicerowi.
Nie ma potrzeby kupować nowego krzesła. Można dopasować Dante do nowego stylu wnętrza.

Projektant tego mebla:
Luigi Cittadini,
Włochy

Urodzony w Casablance, syn włoskiego ojca i francuskiej matki, dorastał w środowisku wielokulturowym, co odzwierciedla nieustanne poszukiwanie kontrastów w swoich projektach. Przeniósł się do Mediolanu, aby studiować na Politechnice i ukończył projektowanie przemysłowe, a następnie projektowanie i inżynierię. Po praktykach w Atelier Mendini i Studio Giovannoni poświęcił się poszukiwaniom własnej drogi. Obecnie Luigi współpracuje z kilkoma firmami na całym świecie.

Może spodoba się również…