ELTA wysoka nowoczesna komoda

ELTA wysoka to nowoczesna komoda o bardzo ciekawym, nowoczesnym kształcie. Drzwi mebla wykonane są z perforowanej stali.

5 349  DARMOWA PRZESYŁKA
4 349  netto
Konfiguracja
     

zadaj pytanie
SKU
16-042OD GR2
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

szafka komoda debowa azurowe drzwi industrialny stylNowoczesne komody z metalowymi, lekko ażurowymi drzwiami
b szafka pod telewizor industrialna

Piękna i nowoczesna

Wyposażona w 4 duże szafki z drzwiami pomieści bardzo dużą liczbę książek, magazynów, zastawę lub ubrania. W każdej szafce znajduje się półka dzieląca przestrzeń na pół, dzięki czemu wnętrze tej komody jest bardzo dobrze wykorzystane.

szafka komoda debowa azurowe drzwi industrialny styl

Ażurowe, metalowe drzwi

Komoda wygląda bardzo minimalistycznie dzięki ażurowym, lekko przeziernym stalowym drzwiom. W połączeniu z niską szafką ELTA pod telewizor stworzy bardzo ciekawy nowoczesny zestaw mebli do salonu.

Projektant tego mebla:
Luigi Cittadini,
Włochy

Urodzony w Casablance, syn włoskiego ojca i francuskiej matki, dorastał w środowisku wielokulturowym, co odzwierciedla nieustanne poszukiwanie kontrastów w swoich projektach. Przeniósł się do Mediolanu, aby studiować na Politechnice i ukończył projektowanie przemysłowe, a następnie projektowanie i inżynierię. Po praktykach w Atelier Mendini i Studio Giovannoni poświęcił się poszukiwaniom własnej drogi. Obecnie Luigi współpracuje z kilkoma firmami na całym świecie.

Może spodoba się również…