QUATRO okrągły stół industrialny

Okrągły stół z dębowym blatem dostępny w rozmiarze 110 i 130 cm.

Tego produktu nie ma już w naszej ofercie.
Napisz do nas, może uda nam się wyprodukować go dla Ciebie.
Zadaj pytanie o możliwość zakupu
SKU
07-042OD GR3
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

brak bryły

Udostępnij

stol okragly w stylu industrialnym czarny debowy cmOkrągły stół na pograniczu stylu loft i skandynawskiego
okragly debowy stol quadro czarny

Okrągły stół do niedużych salonów i jadalni

Ten lekko idustrialny stół posiada stalową podstawę, malowaną proszkowo. Produkt dedykowany wielbicielom stylu skandynawskiego. Okrągły stół to idealne rozwiązanie do niedużych wnętrz, w których nie ma miejsca na stół kwadratowy czy prostokątny.

okragly stol debowy nowoczesny

Okrągły stół 110 cm lub 130 cm

Blat nowoczesnego stołu QUATRO został wykonany z litego dębu najwyższej jakości, który może zostać wykończony lakierem bezbarwnym lub olejowoskiem. Stół występuje w kolorach białym i czarnym, ale na zamówienie może zostać wyprodukowany w innym kolorze RAL.

Projektant tego mebla:
Mateusz Karewicz,
Polska

Współzałożyciel i właściciel marki ‘take me HOME’ oraz projektant mebli. Autor kilkudziesięciu indywidualnych projektów w portfolio marki. Zaangażowany jednocześnie w projektowanie i powstawanie wszystkich innych mebli z logo marki. Pasja do projektowania, która przejawiała się od dzieciństwa, dawała o sobie znać przez całe dorosłe życie. Rok 2013 przyniósł zwrot w karierze zawodowej w obszarze marketingu – mając na uwadze potrzebę projektowania i tworzenia pięknych i funkcjonalnych mebli, założył firmę ‘take me HOME’. I od tej pory koncentruje się wyłącznie na działalności twórczej i produkcyjnej.

Może spodoba się również…