QUATRO okrągły stół industrialny

Okrągły stół z dębowym blatem dostępny w rozmiarze 110 i 130 cm.

od 3 699  DARMOWA PRZESYŁKA
od 3 007  netto
dąb lity, lakier mat
dąb lity, lakier mat
dąb lity, olejowosk
dąb lity, olejowosk
biały mat
czarny mat
110
110
130
130
Wyczyść
     
SKU
07-042OD GR1
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Share

stol okragly w stylu industrialnym czarny debowy cmOkrągły stół na pograniczu stylu loft i skandynawskiego

Okrągły stół do niedużych salonów i jadalni

Ten lekko idustrialny stół posiada stalową podstawę, malowaną proszkowo. Produkt dedykowany wielbicielom stylu skandynawskiego. Okrągły stół to idealne rozwiązanie do niedużych wnętrz, w których nie ma miejsca na stół kwadratowy czy prostokątny.

okragly stol debowy nowoczesny
okragly debowy stol quadro czarny

Okrągły stół 110 cm lub 130 cm

Blat nowoczesnego stołu QUATRO został wykonany z litego dębu najwyższej jakości, który może zostać wykończony lakierem bezbarwnym lub olejowoskiem. Stół występuje w kolorach białym i czarnym, ale na zamówienie może zostać wyprodukowany w innym kolorze RAL.

Projektant tego mebla:
Mateusz Karewicz,
Polska

Współzałożyciel i właściciel marki ‘take me HOME’ oraz projektant mebli. Autor kilkudziesięciu indywidualnych projektów w portfolio marki. Zaangażowany jednocześnie w projektowanie i powstawanie wszystkich innych mebli z logo marki.

Pasja do projektowania, która przejawiała się od dzieciństwa, dawała o sobie znać przez całe dorosłe życie. Rok 2013 przyniósł zwrot w karierze zawodowej w obszarze marketingu – mając na uwadze potrzebę projektowania i tworzenia pięknych i funkcjonalnych mebli, założył firmę ‘take me HOME’. I od tej pory koncentruje się wyłącznie na działalności twórczej i produkcyjnej.

Mateusz_Karewicz

 

Podobne produkty