BOXER 3.0 TYP 1 szafka rtv podwójna

Nowoczesna systemowa szafka rtv serii BOXER. Oprócz wnęki na sprzęt rtv mebel może posiadać szuflady lub szafkę z drzwiami.

od 3 299  DARMOWA PRZESYŁKA
od 2 682  netto
Konfiguracja
     
zadaj pytanie
SKU
16-053OD GR3
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

szafka rtv komoda szufladySystemowa szafka rtv
nowoczesna szafka rtv debowa

Prosta, nowoczesna szafka rtv

Seria BOXER to nie tylko regały, ale również nowoczesne i uniwersalne zestawy produktów. Szafka rtv z serii BOXER to prosty w formie i jednocześnie funkcjonalny mebel do salonu. Szuflady lub część z drzwiami możemy przeznaczyć na przechowywanie, a środkowa część pomieści kilka sprzętów.

nowoczesna szafka rtv czarna z szufladami pod telewizor

Prosta forma do każdego wnętrza

Szafka rtv BOXER to mebel do wnętrz w stylu minimalistycznym i nowoczesnym. Połączenie stali oraz forniru dębowego współgra z wieloma stylami wnętrzarskimi, takimi jak skandynawski, loftowy czy nowoczesny. Do wyboru kolory frontów szafek z palety NCS i stelaża z palety RAL. Zobacz wszystkie meble z serii BOXER

Projektant tego mebla:
Robert Budny,
Polska

Współzałożyciel ‘take me HOME'. Inżynier i konstruktor specjalizujący się w konstrukcjach stalowych, zarówno dużych, głównych konstrukcji budowlanych, jak i form z zakresu wzornictwa przemysłowego, takich jak meble. Absolwent Politechniki Warszawskiej. Autor kilkudziesięciu projektów w kolekcji marki.

Może spodoba się również…