DAFNE prosta w formie sofa

Prosta w formie, nowoczesna sofa do salonu, lobby lub poczekalni.

od 5 499  DARMOWA PRZESYŁKA
od 4 471  netto
Konfiguracja
biały mat
biały mat
czarny mat
czarny mat
paleta tkanin Davis
paleta tkanin Davis
paleta tkanin Elastron
paleta tkanin Elastron
paleta tkanin ItalSenso/Italvelutti
paleta tkanin ItalSenso/Italvelutti
Wyczyść
     
zadaj pytanie
SKU
19-003OD GR3
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

brak bryły

Udostępnij

nowoczesna industrialna sofaMinimalistyczna sofa do salonu lub poczekalni
nowoczesna minimalistyczna sofa czarna

Lekka optycznie sofa dzięki dużemu prześwitowi

Dzięki stalowemu stelażowi i dużemu prześwitowi zarówno sofa, jak i fotel wyglądają lekko i minimalistycznie. Decydując się na stelaż w kolorze czarnym zyskujemy zestaw wypoczynkowy w stylu industrialnym, loftowym. Stelaż w kolorze białym nada sofie i fotelowi charakter bardziej skandynawski, nowoczesny.

sofa fotel nowoczesna minimalistyczna

Sofa do wnętrz industrialnych

To idealny zestaw wypoczynkowy dla osób, które nie potrzebują rozkładanej sofy w salonie i dla których lekka forma mebla ma pierwszorzędne znaczenie. Ta minimalistyczna sofa i fotel będą idealnie prezentować się w lobby, recepcji czy poczekalni. Do wyboru obicie w kilkudziesięciu kolorach. Istnieje możliwość wykonania sofy w tkaninie powierzonej, a także zamówienie stelaża w dowolnym kolorze z palety RAL.

sofa nowoczesna czarna

Tkaniny z palety marki Davis

Dostępne kolory tkanin:

Projektant tego mebla:
Mateusz Karewicz,
Polska

Współzałożyciel i właściciel marki ‘take me HOME’ oraz projektant mebli. Autor kilkudziesięciu indywidualnych projektów w portfolio marki. Zaangażowany jednocześnie w projektowanie i powstawanie wszystkich innych mebli z logo marki. Pasja do projektowania, która przejawiała się od dzieciństwa, dawała o sobie znać przez całe dorosłe życie. Rok 2013 przyniósł zwrot w karierze zawodowej w obszarze marketingu – mając na uwadze potrzebę projektowania i tworzenia pięknych i funkcjonalnych mebli, założył firmę ‘take me HOME’. I od tej pory koncentruje się wyłącznie na działalności twórczej i produkcyjnej.

Podobne produkty