AMSTERDAM OWALNY stolik kawowy

Nowoczesny owalny stolik kawowy z praktyczną półką.

2 499  DARMOWA PRZESYŁKA
2 032  netto
     

zadaj pytanie
SKU
01-108OD GR3
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

nowoczesny stolik kawowy owalnyOwalny stolik kawowy z praktyczną półką
owalny stolik kawowy z półką i blatem dębowym

Praktyczny dzięki dodatkowej półce

Delikatna, dolna półka nie przytłacza mebla, a jednocześnie pozwala schować mniej potrzebne rzeczy, takie jak pilot, czy gazety. Blat pokryty naturalnym fornirem dębowym dodaje mu elegancji oraz podkreśla jego industrialny styl.

Wygodny i nowoczesny

Owalny kształt stolika to ciekawa propozycja i alternatywa dla stolików prostokątnych. Stolik w kształcie owalu łatwiej obejść, dlatego sprawdzi się we wnętrzach z ograniczoną ilością miejsca.

Projektant tego mebla:
Mateusz Karewicz,
Polska

Współzałożyciel i właściciel marki ‘take me HOME’ oraz projektant mebli. Autor kilkudziesięciu indywidualnych projektów w portfolio marki. Zaangażowany jednocześnie w projektowanie i powstawanie wszystkich innych mebli z logo marki. Pasja do projektowania, która przejawiała się od dzieciństwa, dawała o sobie znać przez całe dorosłe życie. Rok 2013 przyniósł zwrot w karierze zawodowej w obszarze marketingu – mając na uwadze potrzebę projektowania i tworzenia pięknych i funkcjonalnych mebli, założył firmę ‘take me HOME’. I od tej pory koncentruje się wyłącznie na działalności twórczej i produkcyjnej.

Może spodoba się również…