EN / DE / IT / FR

RELACJA Z TARGÓW Maison&Objet i Warsaw Home.

Końcówka lata była dla nas bardzo pracowita. To za sprawą dwóch dużych imprez targowych, w których zdecydowaliśmy się wziąć udział – Maison&Objet w Paryżu na początku września oraz Warsaw Home w Warszawie na początku października.
Jak zawsze w przypadku decyzji, które meble mamy pokazać na targach, wybór jest trudny i wymaga nie lada kompromisu, ponieważ miejsca wystawowego zawsze jest za mało. Czy będzie to nowy stolik pomocniczy LEON czy BEIRUT, stolik kawowy z półką AMSTERDAM czy SMALL X, nowoczesny stół TRIO czy stół OKRAGŁY? Do ostatniej chwili nie mogliśmy podjąć decyzji.

Jak wybraliśmy meble, które pokazaliśmy na targach?

W przypadku obu imprez targowych postanowiliśmy, że stoisko targowe nawiązywać będzie stylistyką i kolorami do sesji zdjęciowej, którą na potrzeby naszego nowego katalogu wykonał Pan Yassen Hristov we współpracy ze stylistką, scenografką i architektem, Panią Patrycją Rabińską. Chcieliśmy pokazać, że meble skandynawskie, określane także często, jako meble loftowe, wcale nie muszą trafić do minimalistycznych wnętrz, dlatego zestawiliśmy je z meblami vintage. Okazało się, że było to strzał w dziesiątkę, bo taka właśnie aranżacja mebli z naszej kolekcji zebrała mnóstwo pozytywnych komentarzy.
Stoisko w Warszawie było na tyle duże, że pozwoliło nam pokazać nie tylko meble dostępne już w naszej kolekcji, ale także kilka nowych mebli, które do naszej kolekcji trafią dopiero w najbliższym czasie.

Premierę na targach Warsaw HOME miały:

  • nowoczesny regał z szafką BOLEK, projektu Kingi Wysockiej,
  • dwa designerskie, skandynawskie stoły – NORMAN projektu Grzegorza Worpusa Budziejewskiego oraz HANDY, stół ze schowkiem, projektu Kingi Wysockiej,
  • biurko w stylu skandynawskim WOODBOX, projektu Grzegorza Worpusa Budziejewskiego.
nowoczesny regał z szafką BOLEK - take me HOME
stół w stylu skandynawskim HANDY - take me HOME
stół w stylu skandynawskim NORMAN - take me HOME
biurko w stylu skandynawskim WOODBOX - take me HOME

Jednak premiery nie przyćmiły innych mebli z naszej kolekcji. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszyły się w dalszym ciągu:

  • nowoczesny stół TAVOLO
  • minimalistyczny regał A-SYMETRIC
  • nowoczesna ława z szafką ICEBERG
  • zestaw – industrialny stolik kawowy TULIP duży i mały.
nowoczesny stół TAVOLO - take me HOME
minimalistyczny regał A-SYMETRIC - take me HOME
nowoczesna ława z szafką ICEBERG - take me HOME
zestaw industrialnych stolików kawowych TULIP - take me HOME

Targi Maison&Objet w Paryżu, jak wszystkie międzynarodowe imprezy targowe są dla nas zawsze wielkim wyzwaniem, albowiem meble z kolekcji ‘take me HOME’ prezentowane są tam wśród największych światowych marek. To także doskonała okazja do tego, aby przyjrzeć się najnowszym trendom we wzornictwie i podążać nimi w podczas rozwoju naszej kolekcji mebli.

Bardzo dziękujemy wszystkim tym, którzy odwiedzili nasze stoisko zarówno w Paryżu, jak i w Warszawie. Było nam niezmiernie miło poznać w końcu wielu z Państwa osobiście.

INSTAGRAM inspirations