CLEO nowoczesna konsola z półką

CLEO to nowoczesna konsola stworzona dla loftowych i minimalistycznych wnętrz.

1 699  DARMOWA PRZESYŁKA
1 381  netto
bez relingu
bez relingu
z relingiem
z relingiem
biały
czarny
Wyczyść
     
SKU
03-025OD GR2
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Share

nowoczesna debowa konsola do przedpokojuKonsola przyścienna z praktyczną skrzynką do przechowywania

Wszystko co ważne w zasięgu ręki

W tym meblu zastosowaliśmy otwartą skrzynkę zamiast szuflady, dzięki czemu przedmioty schowane w konsoli są jeszcze bardziej pod ręką. W zależności od koloru podstawy zmienia się także wewnętrzna podziałka skrzyni. Taki mebel w stylu skandynawskim pozwoli zachować porządek w każdym nowoczesnym wnętrzu.

konsola przyscienna do przedpokoju industrialna
nowoczesna debowa konsola do przedpokoju

Z ozdobnym relingiem czy bez?

Ta konsola meblowa występuje w dwóch wariantach. Bardziej industrialnym z dodatkowym relingiem lub bez  - prosta w formie, w stylu skandynawskim.

Projektant tego mebla:
Mateusz Karewicz,
Polska

Współzałożyciel i właściciel marki ‘take me HOME’ oraz projektant mebli. Autor kilkudziesięciu indywidualnych projektów w portfolio marki. Zaangażowany jednocześnie w projektowanie i powstawanie wszystkich innych mebli z logo marki.

Pasja do projektowania, która przejawiała się od dzieciństwa, dawała o sobie znać przez całe dorosłe życie. Rok 2013 przyniósł zwrot w karierze zawodowej w obszarze marketingu – mając na uwadze potrzebę projektowania i tworzenia pięknych i funkcjonalnych mebli, założył firmę ‘take me HOME’. I od tej pory koncentruje się wyłącznie na działalności twórczej i produkcyjnej.

Mateusz_Karewicz

 

Podobne produkty