CLEO nowoczesna konsola z półką

CLEO to nowoczesna konsola stworzona dla loftowych i minimalistycznych wnętrz.

1 799  DARMOWA PRZESYŁKA
1 463  netto
Konfiguracja
     
zadaj pytanie
SKU
03-025OD GR2
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

konsola nowoczesna skandynawska drewno dęboweKonsola przyścienna z praktyczną skrzynką do przechowywania
konsola do przedpokoju sypialni dębowa nowoczesna

Wszystko co ważne w zasięgu ręki

W tym meblu zastosowaliśmy otwartą skrzynkę zamiast szuflady, dzięki czemu przedmioty schowane w konsoli są jeszcze bardziej pod ręką. W zależności od koloru podstawy zmienia się także wewnętrzna podziałka skrzyni. Taki mebel w stylu skandynawskim pozwoli zachować porządek w każdym nowoczesnym wnętrzu.

konsola do przedpokoju

W stylu skandynawskim

Ta konsola meblowa występuje w dwóch wariantach. Bardziej industrialnym z dodatkowym relingiem lub bez - prosta w formie, w stylu skandynawskim.

Projektant tego mebla:
Mateusz Karewicz,
Polska

Współzałożyciel i właściciel marki ‘take me HOME’ oraz projektant mebli. Autor kilkudziesięciu indywidualnych projektów w portfolio marki. Zaangażowany jednocześnie w projektowanie i powstawanie wszystkich innych mebli z logo marki. Pasja do projektowania, która przejawiała się od dzieciństwa, dawała o sobie znać przez całe dorosłe życie. Rok 2013 przyniósł zwrot w karierze zawodowej w obszarze marketingu – mając na uwadze potrzebę projektowania i tworzenia pięknych i funkcjonalnych mebli, założył firmę ‘take me HOME’. I od tej pory koncentruje się wyłącznie na działalności twórczej i produkcyjnej.

Podobne produkty