NOWOŚĆ

NAGOYA niska color komoda czarna z przesuwanymi drzwiami

Czarna, dębowa komoda z przesuwanymi drzwiami w stylu japandi.

 

od 4 799  DARMOWA PRZESYŁKA
od 3 902  netto
Konfiguracja
     
zadaj pytanie
SKU
16-046OD GR3
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

komoda czarna z przesuwanymi drzwiami niebieska

Interesujący kontrast kolorystyczny

Włoski projektant Luigi Cittadini zainspirował się popularnym systemem przesuwnym wywodzącym się z Japonii, gdzie owe drzwi przesuwne to praktycznie standard, umożliwiający w pełni funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni. Tak też jest z NAGOYĄ. Wprowadzenie tego rozwiązania umożliwia dowolną aranżacje oraz ekspozycję będącej w niej przedmiotów.

komoda czarna z przesuwanymi drzwiami toffi

Komoda z przesuwanymi drzwiami

Japandi to połączenie stylistyki japońskiej oraz skandynawskiej. Dzięki poprzecznym otworom ustawiony wewnątrz szafki sprzęt rtv można sterować pilotem. Szafka NAGOYA jest piękna w swojej prostej, minimalistycznej formie. Została zaprojektowana z myślą o komfortowym użytkowaniu na lata.

Projektant tego mebla:
Luigi Cittadini,
Włochy

Urodzony w Casablance, syn włoskiego ojca i francuskiej matki, dorastał w środowisku wielokulturowym, co odzwierciedla nieustanne poszukiwanie kontrastów w swoich projektach. Przeniósł się do Mediolanu, aby studiować na Politechnice i ukończył projektowanie przemysłowe, a następnie projektowanie i inżynierię. Po praktykach w Atelier Mendini i Studio Giovannoni poświęcił się poszukiwaniom własnej drogi. Obecnie Luigi współpracuje z kilkoma firmami na całym świecie.

Podobne produkty