NORMA komoda w stylu skandynawskim

Nowoczesna dębowa szafka pod telewizor lub komoda do salonu. Szafka może mieć fronty w dowolnie wybranym przez Państwa kolorze z palety NCS/RAL.

od 5 499  DARMOWA PRZESYŁKA
od 4 471  netto
Konfiguracja
     
zadaj pytanie
SKU
16-040OD GR3
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

szafka komoda do salonu w stylu skandynawskimDwukolorowa komoda z ciekawym detalem drzwi
komoda w stylu skandynawskim debowo czarna

Uniwersalny design do nowoczesnego wnętrza

Mebel ma bardzo prostą i minimalistyczną formę, dzięki której pasować będzie do każdego nowoczesnego wnętrza. Kolor naturalnego dębu połączony został z frontami z lakierowanego MDFu, w kontrastującym kolorze czarnym lub białym.

szafka rtv debowa nowoczesna komoda

Pojemna i funkcjonalna komoda pod telewizor

3 szuflady oraz dwie szafki sprawiają, że mebel jest bardzo pojemny i funkcjonalny. Do wyboru korpus wykończony w kolorze dębu naturalnego lub dębu barwionego na czarno.

Projektant tego mebla:
Mateusz Karewicz,
Polska

Współzałożyciel i właściciel marki ‘take me HOME’ oraz projektant mebli. Autor kilkudziesięciu indywidualnych projektów w portfolio marki. Zaangażowany jednocześnie w projektowanie i powstawanie wszystkich innych mebli z logo marki. Pasja do projektowania, która przejawiała się od dzieciństwa, dawała o sobie znać przez całe dorosłe życie. Rok 2013 przyniósł zwrot w karierze zawodowej w obszarze marketingu – mając na uwadze potrzebę projektowania i tworzenia pięknych i funkcjonalnych mebli, założył firmę ‘take me HOME’. I od tej pory koncentruje się wyłącznie na działalności twórczej i produkcyjnej.

Może spodoba się również…