HONZA krzesło barowe dąb naturalny

Wysokie dębowe krzesło barowe z oparciem w stylu nowoczesnym.

1 499  DARMOWA PRZESYŁKA
1 219  netto

Na stanie

     
zadaj pytanie
SKU
10-054OD GR1
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

krzesla debowe nowoczesne w stylu skandynawskimRodzina dębowych krzeseł HONZA
krzeslo barowe debowe skandynawski styl

Wygodne drewniane krzesło barowe z oparciem

HONZA to barowe dębowe krzesło w kolorze naturalnym z wygodnym oparciem. Krzesło zapewnia bardzo duży komfort siedzenia. Ten hoker pasuje idealnie do wnętrz w stylu skandynawskim.

krzeslo barowe dab naturalny polski design

Krzesła nowoczesne do każdego wnętrza

Krzesło HONZA występuje w formie małego krzesła, dużego krzesła z pełnym oparciem oraz krzesła barowego. Małe krzesło to idealna propozycja do małej kuchni lub jadalni. Dla tych, którzy dysponują większą ilością miejsca mamy krzesło HONZA z podłokietnikami. Przy wyspie pięknie prezentować się będzie krzesło barowe.

Projektant tego mebla:
Szymon Hanczar & Przemek Słowik,
Polska

Za projekt kolekcji HONZA dla TMH odpowiadają Szymon Hanczar i Przemysław Słowik. Obaj ukończyli wrocławską Akademię Sztuk Pięknych, gdzie pracują jako wykładowcy w katedrze mebla. hanczarstudio – multidyscyplinarne biuro projektowe z siedzibą we Wrocławiu z powodzeniem eksplorujące rożne obszary dziedzin projektowych takich jak architektura wnętrz, wystawiennictwo, wzornictwo przemysłowe czy design krytyczny. Założyciel studia, Szymon Hanczar, znany jest z takich projektów jak sanki na kółkach “Never Give Up!” oraz 13-metrowego mieszkania. Projekty powstające w ramach działalności studia charakteryzuje dbałość o detale, nieszablonowo stosowane materiały wykończeniowe oraz dyscyplina stosowanych założeń. Projektanci kładą duży nacisk na pozytywne doświadczenia odbiorców, funkcjonalność oraz odpowiedzialne projektowanie.

Może spodoba się również…