DANTE krzesło tapicerowane barowe czarne

Minimalistyczne, drewniane krzesło barowe przeznaczone do wysp, barów oraz wysokich stołów.

1 199  DARMOWA PRZESYŁKA
975  netto
     
zadaj pytanie
SKU
10-046OD GR1
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

hocker drewniany krzeslo barowe nowoczesneWspółczesne krzesło inspirowane wzornictwem XX wieku

Rodzina krzeseł Dante

Duże siedzisko, wsporniki na nogi oraz oparcie zapewniają maksimum komfortu użytkowania. Patrząc na czarne, tapicerowane krzesło barowe można zarówno odnieść wrażenie, że jest to krzesło współczesne, jak i krzesło retro z lat 70 ubiegłego wieku. Nogi krzesła zwężają się ku dołowi, dzięki czemu wygląda ono smukle.

krzeslo barowe czarne drewniane klasyczne hocker

Istnieje możliwość zamówienia obicia w innym kolorze

To drewniane krzesło barowe pokryte jest tkaniną typu ekoskóra marki Davis z kolekcji MADRYT, przeznaczoną do intensywnego użytkowania (50.000 cykli). Możecie Państwo zamówić siedzisko w innym kolorze (min. 20 sztuk). Zobacz dostępne kolory obicia

Projektant tego mebla:
Luigi Cittadini,
Włochy

Urodzony w Casablance, syn włoskiego ojca i francuskiej matki, dorastał w środowisku wielokulturowym, co odzwierciedla nieustanne poszukiwanie kontrastów w swoich projektach. Przeniósł się do Mediolanu, aby studiować na Politechnice i ukończył projektowanie przemysłowe, a następnie projektowanie i inżynierię. Po praktykach w Atelier Mendini i Studio Giovannoni poświęcił się poszukiwaniom własnej drogi. Obecnie Luigi współpracuje z kilkoma firmami na całym świecie.

Podobne produkty