NOWOŚĆ

HONZA krzesło czarne z małym oparciem

Drewniane, dębowe krzesło w stylu skandynawskim w kolorze czarnym.

999  DARMOWA PRZESYŁKA
812  netto
     
SKU
10-051OD GR1
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Share

Rodzina dębowych krzeseł HONZA

Małe, wygodne czarne krzesło

Krzesło dębowe, czarne z małym wygodnym oparciem. Siedzisko zapewnia duży komfort siedzenia, a design krzesła z łatwością wpasuje się w nowoczesne wnętrza.

czarne krzeslo debowe nowoczesne
czarne krzeslo dab drewno

Dostępne w dwóch kolorach

Krzesło wykonane jest z litego dębu oraz ze sklejki pokrytej naturalnym fornirem dębowym barwionym na czarno. Krzesło HONZA to ciekawy wybór zarówno do stołu w jadalni, jak i biurka do pracy.

Projektant tego mebla:
Szymon Hanczar & Przemek Słowik,
Polska

Za projekt kolekcji HONZA dla TMH odpowiadają Szymon Hanczar i Przemysław Słowik. Obaj ukończyli wrocławską Akademię Sztuk Pięknych, gdzie pracują jako wykładowcy w katedrze mebla.

hanczarstudio – multidyscyplinarne biuro projektowe z siedzibą we Wrocławiu z powodzeniem eksplorujące rożne obszary dziedzin projektowych takich jak architektura wnętrz, wystawiennictwo, wzornictwo przemysłowe czy design krytyczny. Założyciel studia, Szymon Hanczar, znany jest z takich projektów jak sanki na kółkach “Never Give Up!” oraz 13-metrowego mieszkania. Projekty powstające w ramach działalności studia charakteryzuje dbałość o detale, nieszablonowo stosowane materiały wykończeniowe oraz dyscyplina stosowanych założeń. Projektanci kładą duży nacisk na pozytywne doświadczenia odbiorców, funkcjonalność oraz odpowiedzialne projektowanie.

Hanczarstudio

 

Podobne produkty