HONZA krzesło czarne z małym oparciem
Drewniane, dębowe krzesło w stylu skandynawskim w kolorze czarnym.
Na stanie
Wymiary
szerokość:
45 cm
głębokość:
51 cm
wysokość:
74 cm
Materiał i wykończenie
lite drewno dębowe, sklejka fornirowana
lakier mat; czarna bejca
Możliwość odpłatnej personalizacji
- kolor drewna z palety Sopur, RAL lub NCS
dostępne przy zamówieniu min. 20 sztuk
Czas realizacji i dostawa
około 3-5 dni roboczych
oblicz orientacyjny dzień dostawy
sposób dostawy:- Przesyłka na palecie pod budynek (nie obejmuje wniesienia): bezpłatnie
- Dedykowana dostawa z wniesiem: 50 zł
mebel dostarczany w całości
Dodatkowe informacje
standardowy, 14 dni na zwrot
możliwość zobaczenia w Showroomie, w Warszawie na Duchnickiej 3:tak


Dostępne w dwóch kolorach
Krzesło wykonane jest z litego dębu oraz ze sklejki pokrytej naturalnym fornirem dębowym barwionym na czarno. Krzesło HONZA to ciekawy wybór zarówno do stołu w jadalni, jak i biurka do pracy.

Małe, wygodne czarne krzesło
Krzesło dębowe, czarne z małym wygodnym oparciem. Siedzisko zapewnia duży komfort siedzenia, a design krzesła z łatwością wpasuje się w nowoczesne wnętrza. Krzesło reprezentuje najlepszy, polski, współczesny design - zostało zaprojektowane przez Szymona Hanczara i Przemka Słowika, wykładowców na wrocławskiej ASP w katedrze mebla.

Projektant tego mebla:
Szymon Hanczar & Przemek Słowik,
Polska
Za projekt kolekcji HONZA dla TMH odpowiadają Szymon Hanczar i Przemysław Słowik. Obaj ukończyli wrocławską Akademię Sztuk Pięknych, gdzie pracują jako wykładowcy w katedrze mebla. hanczarstudio – multidyscyplinarne biuro projektowe z siedzibą we Wrocławiu z powodzeniem eksplorujące rożne obszary dziedzin projektowych takich jak architektura wnętrz, wystawiennictwo, wzornictwo przemysłowe czy design krytyczny. Założyciel studia, Szymon Hanczar, znany jest z takich projektów jak sanki na kółkach “Never Give Up!” oraz 13-metrowego mieszkania. Projekty powstające w ramach działalności studia charakteryzuje dbałość o detale, nieszablonowo stosowane materiały wykończeniowe oraz dyscyplina stosowanych założeń. Projektanci kładą duży nacisk na pozytywne doświadczenia odbiorców, funkcjonalność oraz odpowiedzialne projektowanie.