- 10%

MAESTRO krzesło czarne

Maestro to piękna minimalistyczna forma krzesła inspirowana wzornictwem przemysłowym połowy XX wieku.

799  DARMOWA PRZESYŁKA
719 

do 24 stycznia oszczędzasz

80 
     
SKU
10-027OD GR3
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Share

czarne minimalistyczne krzeslo drewnianeKrzesło minimalistyczne z charakterystycznymi otworami

Krzesło o charakterystycznej linii

Smukła, a zarazem obła linia mebla podkreśla jego niespotykaną wyrafinowaną sylwetkę. Wobec tego projektu nikt nie przejdzie  obojętnie. Mocno zarysowana perforacja uatrakcyjnia formę oparcia i sprzyja komfortowi siedzącego.

czarne krzeslo polski design
krzeslo w stylu skandynawskim debowe czarne biale

Dostępne w kolorze czarnym, białym oraz naturalnym dębowym.

Ten ergonomiczny kształt krzesła wyprofilowany jest z myślą o prostej postawie osoby która na nim usiądzie. Wysokość oparcia krzesła zapewnia duży komfort siedzenia osób każdego wzrostu. To minimalistyczne krzesło zwraca uwagę ciekawą formą oparcia, rozchodzącą się ku górze, która według klientów przypomina czapkę torreadora.

 

Projektant tego mebla:
Luigi Cittadini,
Włochy

Urodzony w Casablance, syn włoskiego ojca i francuskiej matki, dorastał w środowisku wielokulturowym, co odzwierciedla nieustanne poszukiwanie kontrastów w swoich projektach. Przeniósł się do Mediolanu, aby studiować na Politechnice i ukończył projektowanie przemysłowe, a następnie projektowanie i inżynierię. Po praktykach w Atelier Mendini i Studio Giovannoni poświęcił się poszukiwaniom własnej drogi. Obecnie Luigi współpracuje z kilkoma firmami na całym świecie.

Luigi_Cittadini

 

Podobne produkty