MAESTRO krzesło dąb naturalny

Piękne minimalistyczny krzesło inspirowane wzornictwem przemysłowym lat 30 – 50 XX w..

899  DARMOWA PRZESYŁKA
731  netto
     
SKU
10-029OD GR1
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Share

krzeslo debowe najlepszy polski designDębowe krzesło o niepowtarzalnej, charakterystycznej formie

Intrygująca perforacja i kształt nawiązujący do wzornictwa mid-century XX w.

To minimalistyczne krzesło zwraca uwagę ciekawą formą oparcia, rozchodzącą się ku górze, która według klientów przypomina czapkę torreadora. Smukła a zarazem obła linia mebla podkreśla jego niespotykaną wyrafinowaną sylwetkę. Wobec tego projektu nikt nie przejdzie  obojętnie.

a krzeslo skandynawskie debowe naturalne
krzeslo debowe minimalistyczne nowoczesne

Ergonomiczny, wygodny kształt

Ergonomiczny kształt krzesła wyprofilowany jest z myślą o prostej postawie osoby, która na nim usiądzie. Wysokość oparcia krzesła zapewnia duży komfort siedzenia osób każdego wzrostu.

Krzesło dostępne jest w kolorze czarnym oraz białym, co umożliwia zaaranżowanie biura lub jadalni w bardzo ciekawy sposób.

Projektant tego mebla:
Luigi Cittadini,
Włochy

Urodzony w Casablance, syn włoskiego ojca i francuskiej matki, dorastał w środowisku wielokulturowym, co odzwierciedla nieustanne poszukiwanie kontrastów w swoich projektach. Przeniósł się do Mediolanu, aby studiować na Politechnice i ukończył projektowanie przemysłowe, a następnie projektowanie i inżynierię. Po praktykach w Atelier Mendini i Studio Giovannoni poświęcił się poszukiwaniom własnej drogi. Obecnie Luigi współpracuje z kilkoma firmami na całym świecie.

Luigi_Cittadini

 

Podobne produkty