MEZZO 160/240 CM ROZKŁADANY industrialny stół

Nowoczesny, prosty w formie stół rozkładany do jadalni.

6 999  DARMOWA PRZESYŁKA
5 690  netto
Konfiguracja
     
zadaj pytanie
SKU
15-007OD GR1
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

loftowy debowy stol rozkladany stalNowoczesny, wizualnie lekki stół rozkładany
stol loftowy debowy rozkladany czarny metalowe nogi

Stół rozkładany 160-240 cm

Ten stół rozkładany ma ponadczasową prostą formę, która pasuje do nowoczesnych wnętrz w stylu skandynawskim lub industrialnym. Pomimo schowanego mechanizmu rozkładania stół wygląda lekko, w przeciwieństwie do większości stołów rozkładanych, które mają grube, masywne blaty. Dodatkowej lekkości dodaje mu podcięty blat dębowy.

Stół rozkładany, który wygląda lekko

Dodatkowy blat można przechowywać pod łóżkiem, sofą lub w szafie. Ten nowoczesny stół rozkładany posiada zamontowaną pod blatem specjalną podpórkę (piątą nogę) w centralnej części, której postawienie rekomendujemy po rozłożeniu stołu. Mebel występuje także w wersji nierozkładanej.

Projektant tego mebla:
Mateusz Karewicz,
Polska

Współzałożyciel i właściciel marki ‘take me HOME’ oraz projektant mebli. Autor kilkudziesięciu indywidualnych projektów w portfolio marki. Zaangażowany jednocześnie w projektowanie i powstawanie wszystkich innych mebli z logo marki. Pasja do projektowania, która przejawiała się od dzieciństwa, dawała o sobie znać przez całe dorosłe życie. Rok 2013 przyniósł zwrot w karierze zawodowej w obszarze marketingu – mając na uwadze potrzebę projektowania i tworzenia pięknych i funkcjonalnych mebli, założył firmę ‘take me HOME’. I od tej pory koncentruje się wyłącznie na działalności twórczej i produkcyjnej.

Podobne produkty