TAVOLO 180/240 CM ROZKŁADANY elegancki stół

Elegancki, rozkładany stół do salonu z dębowym blatem o pięknej formie.

7 199  DARMOWA PRZESYŁKA
5 853  netto
Konfiguracja
     
zadaj pytanie
SKU
15-008OD GR1
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

tavolo debowy stol w stylu skandynawskimElegancki stół z opcją rozkładania
stol debowy rozkladany elegancki duzy

Stół, który po rozłożeniu wygląda zachwycająco

Ten nowoczesny mebel w stylu skandynawskim, ma nogi schodzące się do dołu, przez co mebel wygląda smukle i elegancko. Po rozłożeniu blatu, nogi odsuwają się od siebie, co nadaje meblowi zupełnie nowego wyrazu. Podstawa tego industrialnego stołu wykonana jest ze stali lakierowanej proszkowo.

stol rozkladany nowoczesny debowy blat

Stół TAVOLO rozkładany ozdobi każde wnętrze

Dzięki pięknej, eleganckiej bryle, nowoczesny stół TAVOLO ROZKŁADANY w stylu skandynawskim, będzie ozdobą każdego salonu przez wiele lat. Stół dostępny również w wersji nierozkładanej.

Projektant tego mebla:
Mateusz Karewicz,
Polska

Współzałożyciel i właściciel marki ‘take me HOME’ oraz projektant mebli. Autor kilkudziesięciu indywidualnych projektów w portfolio marki. Zaangażowany jednocześnie w projektowanie i powstawanie wszystkich innych mebli z logo marki. Pasja do projektowania, która przejawiała się od dzieciństwa, dawała o sobie znać przez całe dorosłe życie. Rok 2013 przyniósł zwrot w karierze zawodowej w obszarze marketingu – mając na uwadze potrzebę projektowania i tworzenia pięknych i funkcjonalnych mebli, założył firmę ‘take me HOME’. I od tej pory koncentruje się wyłącznie na działalności twórczej i produkcyjnej.

Podobne produkty