TAVOLO 180/240 elegancki rozkładany stół

Elegancki, rozkładany stół do salonu z dębowym blatem o pięknej formie.

6 699  DARMOWA PRZESYŁKA
5 446  netto
Konfiguracja
biały matbiały matczarny matczarny mat
dąb lity, lakier matdąb lity, lakier matdąb lity, olejowoskdąb lity, olejowosk
Wyczyść
     
SKU
15-008
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Share

tavolo debowy stol w stylu skandynawskimElegancki stół z opcją rozkładania

Stół, którzy wygląda po rozłożeniu równie pięknie

Ten nowoczesny mebel w stylu skandynawskim, ma nogi schodzące się do dołu, przez co mebel wygląda smukle i elegancko. Po rozłożeniu blatu, nogi odsuwają się od siebie, co nadaje meblowi zupełnie nowego wyrazu. Podstawa tego industrialnego stołu wykonana jest ze stali lakierowanej proszkowo.

stol rozkladany do jadalni dab
tavolo piekny debowy stol w stylu skandynawskim

Stół rozkładany, który ozdobi wnętrze

Dzięki pięknej, eleganckiej bryle, nowoczesny stół TAVOLO ROZKŁADANY w stylu skandynawskim, będzie ozdobą każdego salonu przez wiele lat. Stół dostępny również w wersji nierozkładanej.

Projektant tego mebla:
Mateusz Karewicz,
Polska

Współzałożyciel i właściciel marki ‘take me HOME’ oraz projektant mebli. Autor kilkudziesięciu indywidualnych projektów w portfolio marki. Zaangażowany jednocześnie w projektowanie i powstawanie wszystkich innych mebli z logo marki.

Pasja do projektowania, która przejawiała się od dzieciństwa, dawała o sobie znać przez całe dorosłe życie. Rok 2013 przyniósł zwrot w karierze zawodowej w obszarze marketingu – mając na uwadze potrzebę projektowania i tworzenia pięknych i funkcjonalnych mebli, założył firmę ‘take me HOME’. I od tej pory koncentruje się wyłącznie na działalności twórczej i produkcyjnej.

Mateusz_Karewicz

 

Podobne produkty