NOWOŚĆ

ALEGORIA NISKA minimalistyczna czarna komoda

Czarna, minimalistyczna szafka z szufladami, drzwiami oraz pustą przestrzenią na dowolną aranżację. Szuflady wyposażone w cichy domyk.

od 4 799  DARMOWA PRZESYŁKA
od 3 902  netto
Konfiguracja
     
zadaj pytanie
SKU
16-062OD GR3
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

czarna minimalistyczna komoda długaMinimalistyczna komoda z pięknym detalem
1-komoda-szafka-czarna-minimalistyczna

Minimalistyczna komoda

Alegoria to elegancka, minimalistyczna komoda podzielona na 4 symetryczne części: dwie otwarte, jedną z drzwiami i jedną z szufladami. Szuflady posiadają cichy domyk, natomiast drzwi otwierają się na klik.

czarna nowoczesna komoda szafka do salonu

Komoda w kolorze czarnym

Możecie Państwo zdecydować, czy Wasza komoda ma być cała jednolicie czarna (płyta Egger) czy też posiadać widoczną strukturę naturalnego dębu (fornir dębowy). Dekory wykonane są z lakierowanej płyty MDF. Podstawa mebla jest z tyłu cofnięta o 2 cm, aby komodę można było dosunąć do ściany.

Projektant tego mebla:
Luigi Cittadini,
Włochy

Urodzony w Casablance, syn włoskiego ojca i francuskiej matki, dorastał w środowisku wielokulturowym, co odzwierciedla nieustanne poszukiwanie kontrastów w swoich projektach. Przeniósł się do Mediolanu, aby studiować na Politechnice i ukończył projektowanie przemysłowe, a następnie projektowanie i inżynierię. Po praktykach w Atelier Mendini i Studio Giovannoni poświęcił się poszukiwaniom własnej drogi. Obecnie Luigi współpracuje z kilkoma firmami na całym świecie.

Podobne produkty