MAYA NISKA nowoczesna szafka pod telewizor

Szafka RTV MAYA NISKA to najlepszy design skandynawski.

6 499  DARMOWA PRZESYŁKA
5 284  netto
     

zadaj pytanie
SKU
03-032OD GR2
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

komoda debowa szafka rtv w stylu skandynawskimKomoda z szufladami w stylu skandynawskim
szafka pod telewizor debowa elegancka

Wyjątkowe połączeni naturalnego oraz bejcowane forniru dębowego

Minimalistyczny mebel wzorujący się na stylistyce skandynawskiej pokazuje, że meble proste w formie wcale nie muszą być nudne. Fronty szuflad, drzwi oraz skrzynki na umieszczenie sprzętu rtv pozostawione są w kolorze naturalnego dębu, dzięki czemu kontrastują z korpusem.

komoda szafka skandynawska debowa elegancka

Komoda RTV z dedykowanym miejscem na sprzęt

Jeśli nie chcemy umieszczać w meblu sprzętu rtv, możemy wykorzystać otwarte skrzynki, jako dodatkowe miejsce na książki lub czasopisma. W zależności jak wykorzystamy ten mebel, będzie to półka RTV, komoda lub szafka. W komodzie zastosowaliśmy synchroniczne prowadnice dla długich szuflad z otwieraniem tip-on.

Projektant tego mebla:
Stefan Bartel | Michael Holzer,
Austria

Projektanci Michael Holzer i Stefan Bartel prowadzą w Linz w Austrii biuro projektowe BARTEL/HOLZER specjalizujące się w projektowaniu mebli dla europejskich producentów. Stefan Bartel studiował projektowanie wizualne na Uniwersytecie Sztuki i Wzornictwa Przemysłowego w Linz oraz zapoznał się z różnymi perspektywami w branży meblarskiej w ciągu najbliższych 30 lat: jako projektant wnętrz, kierownik seminarium, wykładowca i projektant mebli. Michael Holzer studiował wzornictwo przemysłowe i projektowanie graficzne na Uniwersytecie Sztuki i Wzornictwa Przemysłowego w Linz i od tego czasu pracuje jako niezależny projektant.

Może spodoba się również…