NOWOŚĆ

FINO minimalistyczny stół z litego dębu

FINO to drewniany stół o klasycznej formie, wykonany z wysokogatunkowego, litego dębu. Ten stół z drewna powstał z myślą o wnętrzach prostych, minimalistycznych. Projektując ten stół staraliśmy się osiągnąć kompromis pomiędzy lekkością formy a możliwościami/ograniczeniami jakie daje lite drewno.

od 4 699  DARMOWA PRZESYŁKA
od 3 820  netto
Konfiguracja
     
zadaj pytanie
SKU
07-053OD GR1
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

Piękno naturalnego dębu w minimalistycznej formie
prosty drewniany minimalistyczny stol z drewna debowego

Less is more

To jeden z najdelikatniejszych wizualnie dębowych stołów dostępnych na rynku. Stół zaprojektowany został z myślą o wnętrzach minimalistycznych, w których stół ma pełnić jedynie swoją funkcję, ale nie narzucać żadnego stylu. Dzięki temu stół wyeksponuje krzesła, które przy nim ustawimy. Ten dębowy stół w stylu skandynawskim zachwyca prostą formą. Cztery nogi, gruby dębowy blat - klasyka sama w sobie.

czarny minimalistyczny stół drewniany w prostej formie

Dębowy, naturalny, delikatny

Uniwersalny stół zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Połączenie prostej formy i wysokiej jakości wykonania. Stół ten doceni każdy, kto żywi szacunek do dobrego design'u połączonego z precyzyjnym wykonaniem.
Stół w kolorze czarnym w połączeniu z jego prostą formą będzie idealną propozycją do wnętrz minimalistycznych utrzymanych w ciemnych kolorach.

Projektant tego mebla:
Mateusz Karewicz,
Polska

Współzałożyciel i właściciel marki ‘take me HOME’ oraz projektant mebli. Autor kilkudziesięciu indywidualnych projektów w portfolio marki. Zaangażowany jednocześnie w projektowanie i powstawanie wszystkich innych mebli z logo marki. Pasja do projektowania, która przejawiała się od dzieciństwa, dawała o sobie znać przez całe dorosłe życie. Rok 2013 przyniósł zwrot w karierze zawodowej w obszarze marketingu – mając na uwadze potrzebę projektowania i tworzenia pięknych i funkcjonalnych mebli, założył firmę ‘take me HOME’. I od tej pory koncentruje się wyłącznie na działalności twórczej i produkcyjnej.

Może spodoba się również…