NOWOŚĆ

ERNEST ROZKŁADANY 160/220 CM rozkładany stół dębowy

Klasyczny stół rozkładany wykonany z litego drewna dębowego. Stół można powiększyć o dodatkowe 60 cm dzięki blatowi schowanemu wewnątrz stołu.

5 899  DARMOWA PRZESYŁKA
4 796  netto
     

zadaj pytanie
SKU
07-038OD GR3
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

stół dębowy rozkładany styl skandynawski

Dębowy, ponadczasowy stół

Stół ERNEST ma klasyczną formę. Blat oraz nogi stołu są zaoblone, dzięki czemu stół wygląda "miękko" i jest bezpieczny dla dzieci.
Stół dostępny jest w standardzie w kolorze naturalnego dębu, ale może zostać wybarwiony na inny kolor. Więcej na temat indywidualnych kolorów znajdziecie Państwo w zakładce Wykończenie.

stół rozkładany drewniany dębowy klasyczny

Rozkładany stół z litego drewna dębowego

Ten dębowy stół można powiększyć o dodatkowe 60 cm poprzez rozsunięcie i wysunięcie z wewnątrz dodatkowego bocznego blatu. Blat ten jest złożony na pół i schowany wewnątrz stołu.
Dzięki temu zabiegowi przy stole znajdą się dodatkowe 4 miejsca.

Projektant tego mebla:
Mateusz Karewicz,
Polska

Współzałożyciel i właściciel marki ‘take me HOME’ oraz projektant mebli. Autor kilkudziesięciu indywidualnych projektów w portfolio marki. Zaangażowany jednocześnie w projektowanie i powstawanie wszystkich innych mebli z logo marki. Pasja do projektowania, która przejawiała się od dzieciństwa, dawała o sobie znać przez całe dorosłe życie. Rok 2013 przyniósł zwrot w karierze zawodowej w obszarze marketingu – mając na uwadze potrzebę projektowania i tworzenia pięknych i funkcjonalnych mebli, założył firmę ‘take me HOME’. I od tej pory koncentruje się wyłącznie na działalności twórczej i produkcyjnej.

Może spodoba się również…