MOTIVO DUŻY minimalistyczny regał

Duży, nowoczesny regał z ażurowymi elementami. Minimalistyczna prosta forma ozdobiona niesymetrycznymi plecami w postaci pełnych lub perforowanych kwadratów. Perforowane elementy stanowią ciekawy detal, ponieważ wzór staje się dwukolorowy, kiedy postawimy regał przy ścianie. Idealny jako room-divider do podzielnia przestrzeni.

5 399  DARMOWA PRZESYŁKA
4 389  netto
Konfiguracja
     

zadaj pytanie
SKU
04-003OD GR2
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

regal czarny nowoczesny minimalistyczny do salonuNowoczesny regał z ciekawym detalem
regał minimalistyczny czarny do salonu polski design

Nowoczesny, minimalistyczny regał

Tak jak inne meble z tej serii, regał MOTIVO duży zawiera niebanalne, ażurowe elementy, które doskonale komponują się ze stalą. Mebel nawiązuje do loftowej stylistyki.

regal biały nowoczesny minimalistyczy metalowy do salonu

Nowoczesny design, lakka forma

Doskonale sprawdzi się zarówno w minimalistycznych wnętrzach domowych, jak i biurach. Ze względów bezpieczeństwa sugerujemy zamocowanie regału do ściany.

Projektant tego mebla:
Mateusz Karewicz,
Polska

Współzałożyciel i właściciel marki ‘take me HOME’ oraz projektant mebli. Autor kilkudziesięciu indywidualnych projektów w portfolio marki. Zaangażowany jednocześnie w projektowanie i powstawanie wszystkich innych mebli z logo marki. Pasja do projektowania, która przejawiała się od dzieciństwa, dawała o sobie znać przez całe dorosłe życie. Rok 2013 przyniósł zwrot w karierze zawodowej w obszarze marketingu – mając na uwadze potrzebę projektowania i tworzenia pięknych i funkcjonalnych mebli, założył firmę ‘take me HOME’. I od tej pory koncentruje się wyłącznie na działalności twórczej i produkcyjnej.

Może spodoba się również…