INTELIGO sześć poziomów regał systemowy

Modułowy regał systemowy do salonu lub biura, 6 poziomów.

6 899  DARMOWA PRZESYŁKA
5 609  netto
Konfiguracja
     
zadaj pytanie
SKU
04-020OD GR2
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

i regal systemowy system regalow czarnyModułowy system regałów INTELIGO
biały regał dąb stal styl skandynawski

Regał inteligentny

Nazwaliśmy ten system INTELIGO, ponieważ jest to mebel, który dostosowuje się do potrzeb użytkownika. System INTELIGO pozawala na re-aranżację przestrzeni oraz na jej rozbudowę, poprzez dokładanie kolejnych poziomów.

Lekka, ażurowa forma i ciekawy design

System INTELIGO jest idealnym rozwiązaniem do optycznego dzielenia przestrzeni. Meble z serii INTELIGO wyglądają bardzo ciekawie, poprzez specjalny system niewidocznych mocowań, który sprawie wrażenie, jakby półki mebla były zawieszone między wspornikami.

regal systemowy detal

Regały wielofunkcyjne do biura lub salonu

Kupując mebel dwupoziomowy otrzymujecie szafkę/półkę RTV. Kupując 3 poziomy otrzymujemy półkę. Większa liczba poziomów to nowoczesne regały różnej wielkości. Bez względu na formę mebla, regały można połączyć ze sobą równolegle. Otrzymujemy wówczas długi regał industrialny lub długą półkę.

Zamów regał w dowolnym kolorze

System regałów modułowych INTELIGO pozwala na ciekawe zaaranżowanie dużej przestrzeni w meble o różnych wysokościach i szerokościach, dzięki czemu wnętrze wygląda spójnie. Ten nowoczesny regał może zostać wyprodukowany ze wspornikami w dowolnym kolorze RAL. Przeczytaj więcej o systemie INTELIGO na naszym blogu

Projektant tego mebla:
Lubo Majer,
Niemcy / Słowacja

Projektant Lubo Majer ukończył Projektowanie mebli na Politechnice w Zwoleniu na Słowacji. Jako student rozpoczął pracę na stanowisku projektanta mebli dla różnych firm, jednocześnie prowadząc prace wewnętrzne, fotografię i samodzielne projektowanie mebli. Od 1995 roku projektuje meble pod własnym nazwiskiem, jednocześnie współpracując z takimi firmami jak TON, Fosali, Dizajno i wieloma innymi.

Może spodoba się również…