KLUBOWICZ nowoczesny wieszak

Elegancki wieszak stojący na ubrania. Idealny do wnętrz komercyjnych, takich jak salon fryzjerski, przychodnia lub restauracja. Ten wieszak stojący będzie także ozdobą każdego holu lub przedpokoju.

1 499  DARMOWA PRZESYŁKA
1 219  netto
Konfiguracja
     

zadaj pytanie
SKU
05-001OD GR1
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

czarny wieszakMinimalistyczny, elegancki wieszak stojący
wieszak stojacy elegancki do holu czarny

Wieszak do przedpokoju lub restauracji

Elegancki, minimalistyczny wieszak stojący o ciekawej formie, który sprawdzi się nie tylko w domu, ale także w restauracji, biurze, salonie fryzjerskim lub jako ekspozytor odzieży w sklepie.

wieszak stojacy bialy duzy

Wieszak stojący do sypialni lub sklepu

Wieszak jest bardzo lekki i z łatwością może go przestawić jedna osoba. Ten nowoczesny wieszak stojący wykonany ze stali lakierowanej proszkowo połączonej ze stalą nierdzewną. Wieszak KLUBOWICZ dostępny w wersji białej i czarnej, lub na zamówienie w indywidualnym kolorze RAL. Doskonale pasuje do lokalu usługowego oraz mieszkania.

Projektant tego mebla:
Robert Budny,
Polska

Współzałożyciel ‘take me HOME'. Inżynier i konstruktor specjalizujący się w konstrukcjach stalowych, zarówno dużych, głównych konstrukcji budowlanych, jak i form z zakresu wzornictwa przemysłowego, takich jak meble. Absolwent Politechniki Warszawskiej. Autor kilkudziesięciu projektów w kolekcji marki.

Może spodoba się również…