ALBA fotel w stylu skandynawskim

Ten nowoczesny fotel jest bardzo wygodny i przytulny dzięki zastosowaniu jednocześnie sprężyn i pianki najwyższej jakości. Luźne poduchy fotela pozwalają na dopasowanie kąta oparcia i przyjęcie wygodnej dla nas pozycji. Dzięki wąskim podłokietnikom fotel zajmuje mniej miejsca i jest idealnym rozwiązaniem do niedużych wnętrz.
Drewniane nogi wykonane z litego buku sprawią, że fotel będzie pasować do większości nowoczesnych wnętrz w stylu skandynawskim.

Fotel dostępny jest w 6 kolorach z palety tkaniny Creta marki Elastron.

2 799  DARMOWA PRZESYŁKA
2 276  netto
Konfiguracja
     

zadaj pytanie
SKU
19-007OD GR3
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

brak bryły

Udostępnij

szary fotel skandynawski nowoczesnyMiękki przytulny zestaw wypoczynkowy w stylu skandynawskim

Naturalna w dotyku tkanina z domieszką lnu i bawełny

Nasze meble z kolekcji Alba tapicerujemy portugalską tkaniną z domieszką lnu i bawełny. Dzięki temu jest ona bardzo przyjemna i naturalna w dotyku. Poliester, który dopełnia tkaninę gwarantuje, że nie rozciągnie się ona z czasem.

Zestaw wypoczynkowy - sofa oraz fotel

Fotel oraz sofa tworzą idealny zestaw wypoczynkowy. Sofa dostępna jest w wersji 2 osobowej (2 poduchy) lub 3 osobowej (3 poduchy). Szeroki wybór tkanin gwarantuje, że nadacie Państwo temu zestawowy wypoczynkowemu wymarzony kolor pasujący do Waszego salonu.

Szukasz innej tkaniny lub koloru?

Nasze sofy i fotele tapicerujemy naturalnymi tkaninami Creta z palety Magenta portugalskiej marki Elastron. Wybraliśmy dla Państwa 6 pięknych kolorów tej tkaniny.
Istnie także możliwość zamówienia naszych sof w innej tkaninie z oferty marki Elastron.
Dowiedz się, jak zamówić fotel w innej tkaninie

Projektant tego mebla:
Mateusz Karewicz,
Polska

Współzałożyciel i właściciel marki ‘take me HOME’ oraz projektant mebli. Autor kilkudziesięciu indywidualnych projektów w portfolio marki. Zaangażowany jednocześnie w projektowanie i powstawanie wszystkich innych mebli z logo marki. Pasja do projektowania, która przejawiała się od dzieciństwa, dawała o sobie znać przez całe dorosłe życie. Rok 2013 przyniósł zwrot w karierze zawodowej w obszarze marketingu – mając na uwadze potrzebę projektowania i tworzenia pięknych i funkcjonalnych mebli, założył firmę ‘take me HOME’. I od tej pory koncentruje się wyłącznie na działalności twórczej i produkcyjnej.

Może spodoba się również…