JONAS krzesło dąb naturalny

Nowoczesne, drewniane krzesło nawiązujące stylistyką do najlepszego polskiego i skandynawskiego designu lat 70 i 80 dwudziestego wieku.

749  DARMOWA PRZESYŁKA
609  netto
     
SKU
10-038OD GR1
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Share

krzesla drewniane w stylu skandynawskimDrewniane krzesła JONAS dostępne w wielu wariantach

Najlepszy skandynawski design krzesła

To naturalne, dębowe krzesło wygląda bardzo minimalistycznie dzięki swojej prostej formie. To piękne krzesło w stylu skandynawskim pasować będzie do większości nowoczesnych, w których pojawiają się elementy z naturalnego dębu.

krzeslo debowe nowoczesne polski design
krzeslo drewniane nowoczesne

Nowoczesne, ponadczasowe drewniane krzesło

Nowoczesne, dębowe krzesło JONAS to idealna propozycja nie tylko do nowoczesnych wnętrz, ale także do restauracji i barów. Uchwyt w oparciu pozwala na wygodne przesuwanie krzesła. Rozwiązanie to sprawia, że jest to idealne krzesło także dla gastronomii.

To drewniane krzesło dostępne jest w standardzie kolorze naturalnym lub na zamówienie w wybarwieniu np. na orzech lub palisander. Istnieje także możliwość pomalowania krzesła na kolor z palety RAL/NCS.

Projektant tego mebla:
Luigi Cittadini,
Włochy

Urodzony w Casablance, syn włoskiego ojca i francuskiej matki, dorastał w środowisku wielokulturowym, co odzwierciedla nieustanne poszukiwanie kontrastów w swoich projektach. Przeniósł się do Mediolanu, aby studiować na Politechnice i ukończył projektowanie przemysłowe, a następnie projektowanie i inżynierię. Po praktykach w Atelier Mendini i Studio Giovannoni poświęcił się poszukiwaniom własnej drogi. Obecnie Luigi współpracuje z kilkoma firmami na całym świecie.

Luigi_Cittadini

 

Podobne produkty