OSTATNIE SZTUKI - 20%

JONAS krzesło dąb naturalny

Nowoczesne, drewniane krzesło nawiązujące stylistyką do najlepszego polskiego i skandynawskiego designu lat 70 i 80 dwudziestego wieku.

Tego produktu nie ma już w naszej ofercie.
Napisz do nas, może uda nam się wyprodukować go dla Ciebie.
SKU
10-038OD GR3
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

szerokość:
43 cm
głębokość:
43 cm
wysokość:
83 cm

lite drewno dębowe, sklejka fornirowana

impregnacja:

lakier mat

produkt wycofany
produkt wycofany

Możliwość odpłatnej personalizacji

- kolor drewna z palety Sopur, RAL lub NCS
dostępne przy zamówieniu min. 10 sztuk

mebel wyprodukowany w Polsce przez:
krzesla drewniane w stylu skandynawskimDrewniane krzesła JONAS dostępne w wielu wariantach

Najlepszy skandynawski design krzesła

To naturalne, dębowe krzesło wygląda bardzo minimalistycznie dzięki swojej prostej formie. To piękne krzesło w stylu skandynawskim pasować będzie do większości nowoczesnych, w których pojawiają się elementy z naturalnego dębu.

krzeslo debowe nowoczesne polski design
krzeslo drewniane nowoczesne

Nowoczesne, ponadczasowe drewniane krzesło

Nowoczesne, dębowe krzesło JONAS to idealna propozycja nie tylko do nowoczesnych wnętrz, ale także do restauracji i barów. Uchwyt w oparciu pozwala na wygodne przesuwanie krzesła. Rozwiązanie to sprawia, że jest to idealne krzesło także dla gastronomii.

To drewniane krzesło dostępne jest w standardzie kolorze naturalnym lub na zamówienie w wybarwieniu np. na orzech lub palisander. Istnieje także możliwość pomalowania krzesła na kolor z palety RAL/NCS.

Projektant tego mebla:
Luigi Cittadini,
Włochy

Urodzony w Casablance, syn włoskiego ojca i francuskiej matki, dorastał w środowisku wielokulturowym, co odzwierciedla nieustanne poszukiwanie kontrastów w swoich projektach. Przeniósł się do Mediolanu, aby studiować na Politechnice i ukończył projektowanie przemysłowe, a następnie projektowanie i inżynierię. Po praktykach w Atelier Mendini i Studio Giovannoni poświęcił się poszukiwaniom własnej drogi. Obecnie Luigi współpracuje z kilkoma firmami na całym świecie.

Może spodoba się również…