MAYA COLOR minimalistyczna szafka pod telewizor

Szafka pod telewizor MAYA w wersji COLOR stworzona została z myślą o wnętrzach minimalistycznych, monochromatycznych utrzymanych w kolorach czarnych.

6 199  DARMOWA PRZESYŁKA
5 040  netto
Konfiguracja
     
zadaj pytanie
SKU
03-033OD GR3
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

komoda rtv z półkąCzarna komoda RTV z ciekawym elementem kolorystycznym

Elegancki kontrast kolorystyczny

Ta nowoczesna komoda ożywiona została wprowadzeniem koloru kontrastującego do czarnego korpusu mebla. Pozostałe elementy mebla, czyli korpus, fronty szuflad oraz drzwi wykonane są z forniru dębowego bejcowanego na kolor czarny.

Elegancka komoda do gabinetu lub salonu

Jeśli nie chcemy umieszczać w meblu sprzętu rtv, możemy wykorzystać otwarte skrzynki, jako dodatkowe miejsce na książki lub czasopisma. W zależności jak wykorzystamy ten mebel, będzie to półka RTV, komoda lub szafka. Wyposażenie: synchroniczne prowadnice dla długich szuflad, otwieranie typu tip on.

Projektant tego mebla:
Stefan Bartel | Michael Holzer,
Austria

Projektanci Michael Holzer i Stefan Bartel prowadzą w Linz w Austrii biuro projektowe BARTEL/HOLZER specjalizujące się w projektowaniu mebli dla europejskich producentów. Stefan Bartel studiował projektowanie wizualne na Uniwersytecie Sztuki i Wzornictwa Przemysłowego w Linz oraz zapoznał się z różnymi perspektywami w branży meblarskiej w ciągu najbliższych 30 lat: jako projektant wnętrz, kierownik seminarium, wykładowca i projektant mebli. Michael Holzer studiował wzornictwo przemysłowe i projektowanie graficzne na Uniwersytecie Sztuki i Wzornictwa Przemysłowego w Linz i od tego czasu pracuje jako niezależny projektant.

Podobne produkty