- 15%

MAYA WYSOKA nowoczesna szafka

Szafka MAYA WYSOKA to komoda w stylu skandynawskim do przedpokoju lub salonu.

6 199  DARMOWA PRZESYŁKA
5 269 
oszczędzasz aż: 930
     

zadaj pytanie
SKU
16-041OD GR2
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

komoda szafka skandynawska debowa eleganckaKomody dębowe MAYA - klasyczne choć nowoczesne
komoda szafka debowa czarna skandynawska

Idealna szafka do przedpokoju

Komoda wysoka MAYA to alternatywa dla klasycznej konsoli przyściennej. Jest ona bardziej pojemna, niż konsola z szufladą, dzięki czemu w jednym miejscu możemy trzymać więcej podręcznych rzeczy.

komoda szafka wysoka elegancka czarna

Piękny kontrast dębu naturalnego i barwionego na czarno

Fronty szuflad, drzwi oraz skrzynki pozostawione są w kolorze naturalnego dębu, dzięki czemu kontrastują z korpusem. Otwarte skrzynki możemy wykorzystać jako dodatkowe miejsce na książki lub czasopisma. Wyposażenie: synchroniczne prowadnice dla długich szuflad, otwieranie typu tip on.

Projektant tego mebla:
Stefan Bartel | Michael Holzer,
Austria

Projektanci Michael Holzer i Stefan Bartel prowadzą w Linz w Austrii biuro projektowe BARTEL/HOLZER specjalizujące się w projektowaniu mebli dla europejskich producentów. Stefan Bartel studiował projektowanie wizualne na Uniwersytecie Sztuki i Wzornictwa Przemysłowego w Linz oraz zapoznał się z różnymi perspektywami w branży meblarskiej w ciągu najbliższych 30 lat: jako projektant wnętrz, kierownik seminarium, wykładowca i projektant mebli. Michael Holzer studiował wzornictwo przemysłowe i projektowanie graficzne na Uniwersytecie Sztuki i Wzornictwa Przemysłowego w Linz i od tego czasu pracuje jako niezależny projektant.

Może spodoba się również…