ALEGORIA NISKA minimalistyczna dębowa komoda

Dębowa, minimalistyczna szafka z szufladami, drzwiami oraz pustą przestrzenią na dowolną aranżację. Szuflady wyposażone w cichy domyk.

5 399  DARMOWA PRZESYŁKA
4 389  netto
     
zadaj pytanie
SKU
16-068OD GR3
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

brak bryły

Udostępnij

szafka skandynawska dębowa

Minimalistyczna szafka

Alegoria to, minimalistyczna szafka podzielona na 4 symetryczne części: dwie otwarte, jedną z drzwiami i jedną z szufladami. Szuflady posiadają cichy domyk, natomiast drzwi otwierają się na klik.
Podstawa mebla jest z tyłu cofnięta o 2 cm, aby komodę można było dosunąć do ściany.

nowoczesna szafka dębowa do salonu

Szafka do salonu

Podział szafki Alegoria umożliwia przechowywanie różnych rzeczy, które powinny być pod ręką, ale również może pełnić rolę szafki RTV.
Plecy wolnych przestrzeni mają powtórzoną fakturę frontów, co sprawia, że szafka wygląda pięknie, kiedy przechowujemy w niej mało rzeczy.

Projektant tego mebla:
Luigi Cittadini,
Włochy

Urodzony w Casablance, syn włoskiego ojca i francuskiej matki, dorastał w środowisku wielokulturowym, co odzwierciedla nieustanne poszukiwanie kontrastów w swoich projektach. Przeniósł się do Mediolanu, aby studiować na Politechnice i ukończył projektowanie przemysłowe, a następnie projektowanie i inżynierię. Po praktykach w Atelier Mendini i Studio Giovannoni poświęcił się poszukiwaniom własnej drogi. Obecnie Luigi współpracuje z kilkoma firmami na całym świecie.

Może spodoba się również…