OSTATNIA SZTUKA - 22%

SCALA minimalistyczna konsola z szufladą

Skandynawska konsola z górnym blatem, półką i szeroką szufladą.

2 499  DARMOWA PRZESYŁKA
1 949 
oszczędzasz aż 550 

Brak w magazynie

zadaj pytanie
SKU
03-049OD GR3
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

nowoczesna konsola dębowaNowoczesna konsola z szufladą
konsola dębowa do przedpokoju z szufladą

Klasyczny design i lekkość formy

SCALA to nowoczesna konsola z półką oraz szufladą. Na górnej półce zmieszczą się klucze czy portfel lub świece i ozdoby. Szeroka szuflada pomieści podręczne rzeczy oraz pomoże utrzymać porządek.

konsola debowa z szufladą czarna

Prostota i minimalizm

Konsola świetnie się sprawdzi w nowoczesnych jak i loftowych przestrzeniach. To idealnym mebel do korytarza jak i salonu czy sypialni. Taki mebel w stylu skandynawskim pozwoli zachować porządek w każdym nowoczesnym wnętrzu.

Projektant tego mebla:
Mateusz Karewicz,
Polska

Współzałożyciel i właściciel marki ‘take me HOME’ oraz projektant mebli. Autor kilkudziesięciu indywidualnych projektów w portfolio marki. Zaangażowany jednocześnie w projektowanie i powstawanie wszystkich innych mebli z logo marki. Pasja do projektowania, która przejawiała się od dzieciństwa, dawała o sobie znać przez całe dorosłe życie. Rok 2013 przyniósł zwrot w karierze zawodowej w obszarze marketingu – mając na uwadze potrzebę projektowania i tworzenia pięknych i funkcjonalnych mebli, założył firmę ‘take me HOME’. I od tej pory koncentruje się wyłącznie na działalności twórczej i produkcyjnej.

Może spodoba się również…