MODULO pojedynczy zestaw konfigurowalny

MODULO to systemowy, modułowy mebel, który można spersonalizować w dowolny sposób pod kątem użyteczności oraz wyglądu.

od 1 899  DARMOWA PRZESYŁKA
od 1 544  netto
Konfiguracja
     

zadaj pytanie
SKU
04-009OD GR2
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

zestaw szafek debowych mebloscianka debowaZestaw systemowych mebli, który możesz skonfigurować.

Skonfiguruj swoje MODULO według własnych potrzeb

Możesz zdecydować, czy Twój MODULO będzie regałem, szafką czy półką. To, czy będzie to regał z półkami, otwarty, z szufladami czy nawet drzwiczkami, zależy tylko od wybrania odpowiednich elementów. Ogromną zaletą regałów MODULO jest również to, że możemy za jakiś czas zmienić ułożenie szafek, a nawet dokupić dodatkowe elementy regału. Ten nowoczesny mebel pozwala w przejrzysty sposób uporządkować książki lub schować rzeczy, które są nam w danej chwili niepotrzebne. Dodatkowa półka pozwala na wyeksponowanie ozdób lub książek.

szafka modulowa debowa industrialna

Nowoczesne, uniwersalne polskie wzornictwo

Stalowe ramy wokół minimalistycznej szafki nadają minimalistycznemu regałowi wyrazistości oraz charakteru. Połączenie stali oraz forniru dębowego współgra z wieloma stylami wnętrzarskimi, takimi jak skandynawski, loftowy czy nowoczesny.

Projektant tego mebla:
Robert Budny,
Polska

Współzałożyciel ‘take me HOME'. Inżynier i konstruktor specjalizujący się w konstrukcjach stalowych, zarówno dużych, głównych konstrukcji budowlanych, jak i form z zakresu wzornictwa przemysłowego, takich jak meble. Absolwent Politechniki Warszawskiej. Autor kilkudziesięciu projektów w kolekcji marki.

Może spodoba się również…