MR. W industrialny stół

Mr. W to nowoczesny, minimalistyczny stół do jadalni o prostej, a zarazem intrygującej formie.

od 5 799  DARMOWA PRZESYŁKA
od 4 715  netto
dąb lity, lakier mat
dąb lity, lakier mat
dąb lity, olejowosk
dąb lity, olejowosk
biały mat
czarny mat
160
160
170
170
180
180
190
190
200
200
210
210
220
220
230
230
240
240
250
250
260
260
Wyczyść
     
SKU
07-024OD GR1
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Share

debowy duzy elegancki stolDuży stół do jadalni z ciekawą, asymetryczną nogą

Dwie przesunięte nogi tworzą literę W

Dwie identyczne nogi stołu - przednia i tylna są przesunięte względem siebie tworząc od frontu przestrzenną literę W. Asymetryczny układ nóg dużego stołu jest niespotykanym rozwiązaniem, bowiem stół stoi zazwyczaj na nogach ustawionych symetrycznie. Pomimo swojej nietypowej formy ten industrialny stół jest bardzo stabilny. Mebel sprawia wrażenie jakby był w ruchu.

nowoczesny stol mr
industrialny stol debowy

Designerski stół o wyrazistym charakterze

Doskonałym, wręcz naturalnym uzupełnieniem podstawy jest gruby na 4 cm, podcięty ku dołowi solidny blat wykonany z litego dębu. Do wyboru mamy blat wykończony lakierem bezbarwnym, matowym lub olejowoskiem.

Możliwość idealnego dopasowania szerokości stołu

Ten duży, nowoczesny stół do jadalni dostępny jest aż w 11 rozmiarach, dzięki czemu z pewnością uda się znaleźć odpowiednią długość stołu do każdego wnętrza. W przypadku największych szerokości nogi stołu rozsuwają się jeszcze bardziej, dzięki czemu ten elegancki stół wygląda jeszcze bardziej spektakularnie.

minimalistyczny stol mr

Im większy, tym bardziej spektakularny

Ten duży stół bardzo elegancko prezentuje się także z blatem dębowym wybarwionym na czarno. Nogi stołu wykonane są ze stali lakierowanej proszkowo.

Stół nie występuje w wersji rozkładanej.

Projektant tego mebla:
Luigi Cittadini,
Włochy

Urodzony w Casablance, syn włoskiego ojca i francuskiej matki, dorastał w środowisku wielokulturowym, co odzwierciedla nieustanne poszukiwanie kontrastów w swoich projektach. Przeniósł się do Mediolanu, aby studiować na Politechnice i ukończył projektowanie przemysłowe, a następnie projektowanie i inżynierię. Po praktykach w Atelier Mendini i Studio Giovannoni poświęcił się poszukiwaniom własnej drogi. Obecnie Luigi współpracuje z kilkoma firmami na całym świecie.

Luigi_Cittadini

 

Podobne produkty