TAVOLO nowoczesny, duży stół

Elegancki stół w stylu skandynawskim dostępny w rozmiarach od 180 do 260 cm

od 5 499  DARMOWA PRZESYŁKA
od 4 471  netto
dąb lity, lakier mat
dąb lity, lakier mat
dąb lity, olejowosk
dąb lity, olejowosk
biały mat
czarny mat
180
180
190
190
200
200
210
210
220
220
230
230
240
240
250
250
260
260
Wyczyść
     
SKU
07-015OD GR1
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Share

czarny stol nowoczesny design dabElegancki, nowoczesny stół do salonu

Nowoczesna stół dostępny w wielu rozmiarach

Ten stół do jadalni wygląda lekko i elegancko za sprawą podciętego blatu oraz nogom schodzącym się do mocno do środka. Dzięki temu zabiegowi stół wygląda na mniejszy, nie przytłacza i pięknie eksponuje dębowy blat.

elegancki stol z czarnym blatem
nowoczesny stol do salonu z debowym blatem

Stół dostępny na zamówienie także w czarnym kolorze.

Stół może mieć blat w kolorze naturalnym (olejowosk lub lakier bezbarwny) lub wybarwionym na czarno. Czarny stół dębowy wygląda jeszcze bardziej elegancko.

Stół dostępny także w wersji rozkładanej

Aż osiem długości stołu pozwoli Państwu znaleźć wielkość odpowiednią do Waszej jadalni. Ten nowoczesny stół dostępny jest także jako stół rozkładany oraz w wersji LONG z nico zmodyfikowanym kształtem podstawy.

stol z debowym blatem
stol elegancki nowoczesny debowy

Najlepszy polski design

Minimalistyczny stół TAVOLO to gratka dla tych, którzy kochają polski design. Dzięki pięknej, eleganckiej bryle, nowoczesny stół TAVOLO w stylu skandynawskim, będzie ozdobą każdego salonu przez wiele lat.

Projektant tego mebla:
Mateusz Karewicz,
Polska

Współzałożyciel i właściciel marki ‘take me HOME’ oraz projektant mebli. Autor kilkudziesięciu indywidualnych projektów w portfolio marki. Zaangażowany jednocześnie w projektowanie i powstawanie wszystkich innych mebli z logo marki.

Pasja do projektowania, która przejawiała się od dzieciństwa, dawała o sobie znać przez całe dorosłe życie. Rok 2013 przyniósł zwrot w karierze zawodowej w obszarze marketingu – mając na uwadze potrzebę projektowania i tworzenia pięknych i funkcjonalnych mebli, założył firmę ‘take me HOME’. I od tej pory koncentruje się wyłącznie na działalności twórczej i produkcyjnej.

Mateusz_Karewicz

 

Podobne produkty