TAVOLO nowoczesny, duży stół

Elegancki stół w stylu skandynawskim dostępny w rozmiarach od 180 do 260 cm

od 5 899  DARMOWA PRZESYŁKA
od 4 796  netto
Konfiguracja
     

zadaj pytanie
SKU
07-015OD GR1
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

czarny stol nowoczesny design dabElegancki, nowoczesny stół do salonu
nowoczesny stol do salonu z debowym blatem

Nowoczesna stół dostępny w wielu rozmiarach

Ten stół do jadalni wygląda lekko i elegancko za sprawą podciętego blatu oraz nogom schodzącym się do mocno do środka. Dzięki temu zabiegowi stół wygląda na mniejszy, nie przytłacza i pięknie eksponuje dębowy blat.

elegancki stol z czarnym blatem

Stół dostępny na zamówienie także w czarnym kolorze

Stół może mieć blat w kolorze naturalnym (olejowosk lub lakier bezbarwny) lub wybarwionym na czarno. Czarny stół dębowy wygląda jeszcze bardziej elegancko.

stol elegancki nowoczesny debowy

Stół dostępny także w wersji rozkładanej

Aż osiem długości stołu pozwoli znaleźć wielkość odpowiednią do każdej jadalni. Ten nowoczesny stół dostępny jest także jako stół rozkładany oraz w wersji LONG z nieco zmodyfikowanym kształtem podstawy.

stol z debowym blatem

Najlepszy polski design

Minimalistyczny stół TAVOLO to gratka dla tych, którzy kochają polski design. Dzięki pięknej, eleganckiej bryle, nowoczesny stół TAVOLO w stylu skandynawskim, będzie ozdobą każdego salonu przez wiele lat.

Projektant tego mebla:
Mateusz Karewicz,
Polska

Współzałożyciel i właściciel marki ‘take me HOME’ oraz projektant mebli. Autor kilkudziesięciu indywidualnych projektów w portfolio marki. Zaangażowany jednocześnie w projektowanie i powstawanie wszystkich innych mebli z logo marki. Pasja do projektowania, która przejawiała się od dzieciństwa, dawała o sobie znać przez całe dorosłe życie. Rok 2013 przyniósł zwrot w karierze zawodowej w obszarze marketingu – mając na uwadze potrzebę projektowania i tworzenia pięknych i funkcjonalnych mebli, założył firmę ‘take me HOME’. I od tej pory koncentruje się wyłącznie na działalności twórczej i produkcyjnej.

Może spodoba się również…