LUPO stół z litego dębu

Lupo to drewniany stół o nieprzeciętnej formie, wykonany z wysokogatunkowego, litego dębu.

od 5 999  DARMOWA PRZESYŁKA
od 4 877  netto
Konfiguracja
     
zadaj pytanie
SKU
07-040OD GR3
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

vc_row]

stol lity dab skandynawskiStół dębowy z pięknym detalem nóg
stol w stylu skandynawskim debowy take me home

Dębowy, naturalny, skandynawski

Ten dębowy stół w stylu skandynawskim zachwyca pięknym połączeniem nóg. Łącznik, który miękko rozchodzi się łukiem w kierunku każdej nogi sprawia, że stół stoi stabilnie.

nowoczesny czarny stol drewniany czarny

Prosty stół zachwycający detalem

Idealny stół do nowoczesnych wnętrz klasycznych oraz skandynawskich. Połączenie prostoty blatu z finezyjnym wykończeniem podstawy stanowi kwintesencje tego mebla. Stół ten doceni każdy, kto żywi szacunek do dobrego design'u połączonego z precyzyjnym wykonaniem, funkcjonalnością oraz ergonomią kształtu.

Projektant tego mebla:
Stefan Bartel | Michael Holzer,
Austria

Projektanci Michael Holzer i Stefan Bartel prowadzą w Linz w Austrii biuro projektowe BARTEL/HOLZER specjalizujące się w projektowaniu mebli dla europejskich producentów. Stefan Bartel studiował projektowanie wizualne na Uniwersytecie Sztuki i Wzornictwa Przemysłowego w Linz oraz zapoznał się z różnymi perspektywami w branży meblarskiej w ciągu najbliższych 30 lat: jako projektant wnętrz, kierownik seminarium, wykładowca i projektant mebli. Michael Holzer studiował wzornictwo przemysłowe i projektowanie graficzne na Uniwersytecie Sztuki i Wzornictwa Przemysłowego w Linz i od tego czasu pracuje jako niezależny projektant.

Podobne produkty