LUPO stół z litego dębu

Lupo to drewniany stół o nieprzeciętnej formie, wykonany z wysokogatunkowego, litego dębu.

od 5 999  DARMOWA PRZESYŁKA
od 4 877  netto
dąb lity, czarna bejca, lakier mat
dąb lity, czarna bejca, lakier mat
dąb lity, lakier mat
dąb lity, lakier mat
180
180
190
190
200
200
Wyczyść
     
SKU
07-040OD GR1
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Share

vc_row]
[/vc_row]
stol lity dab skandynawskiStół dębowy z pięknym detalem nóg

Dębowy, naturalny, skandynawski

Ten dębowy stół w stylu skandynawskim zachwyca pięknym połączeniem nóg. Łącznik, który miękko rozchodzi się łukiem w kierunku każdej nogi sprawie, że stół stoi stabilnie.

debowy nowoczesny stol
stol w stylu skandynawskim debowy take me home

Prosty stół zachwycający detalem

Idealny stół do nowoczesnych wnętrz klasycznych oraz skandynawskich. Połączenie prostoty blatu z finezyjnym wykończeniem podstawy stanowi kwintesencje tego mebla. Stół ten doceni każdy, kto żywi szacunek do dobrego design'u połączonego z precyzyjnym wykonaniem, funkcjonalnością oraz ergonomią kształtu.

Projektant tego mebla:
Stefan Bartel | Michael Holzer,
Austria

Projektanci Michael Holzer i Stefan Bartel prowadzą w Linz w Austrii biuro projektowe BARTEL/HOLZER specjalizujące się w projektowaniu mebli dla europejskich producentów. Stefan Bartel studiował projektowanie wizualne na Uniwersytecie Sztuki i Wzornictwa Przemysłowego w Linz oraz zapoznał się z różnymi perspektywami w branży meblarskiej w ciągu najbliższych 30 lat: jako projektant wnętrz, kierownik seminarium, wykładowca i projektant mebli. Michael Holzer studiował wzornictwo przemysłowe i projektowanie graficzne na Uniwersytecie Sztuki i Wzornictwa Przemysłowego w Linz i od tego czasu pracuje jako niezależny projektant.

Bartel_Holzer

 

Podobne produkty