NOWOŚĆ

"ERTEFAŁ" 100 CM stolik pod telewizor z szufladą

Nieduży stolik rtv z szufladą pozwalającą na schowanie np płyt DVD, pilotów czy dokumentów.

od 2 499  DARMOWA PRZESYŁKA
od 2 032  netto
Konfiguracja
     
zadaj pytanie
SKU
03-041OD GR2
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

polka szafka pod telewizor z szufladaKompaktowy mebel RTV
czarny minimalistyczny stolik rtv

Mały, praktyczny mebel do salonu

Szafka pod telewizor posiada półkę, na której zmieści się większość dekoderów czy mały, kompaktowy sprzęt grający. Mebel utrzymany jest w stylistyce industrialnej/loftowej dzięki wykorzystaniu stali i drewna.

szafka rtv pod telewizor loft dąb

Naturalne drewno lub minimalistyczny MDF

Wersja monochromatyczna z lakierowanego MDFu idealnie pasować będzie do wnętrz nowoczesnych, minimalistycznych. Istnieje możliwość wyprodukowania za dopłatą szafki RTV z maskownicą na kable w kolorze mebla.

Projektant tego mebla:
Mateusz Karewicz,
Polska

Współzałożyciel i właściciel marki ‘take me HOME’ oraz projektant mebli. Autor kilkudziesięciu indywidualnych projektów w portfolio marki. Zaangażowany jednocześnie w projektowanie i powstawanie wszystkich innych mebli z logo marki. Pasja do projektowania, która przejawiała się od dzieciństwa, dawała o sobie znać przez całe dorosłe życie. Rok 2013 przyniósł zwrot w karierze zawodowej w obszarze marketingu – mając na uwadze potrzebę projektowania i tworzenia pięknych i funkcjonalnych mebli, założył firmę ‘take me HOME’. I od tej pory koncentruje się wyłącznie na działalności twórczej i produkcyjnej.

Podobne produkty