EN / DE / IT / FR

RELACJA Z TARGÓW Warsaw Home

Tak samo jak w ubiegłym roku, wzięliśmy udział w październikowych targach Warsaw Home odbywających się w Ptak Warsaw Expo. Jest to ogromne i ważne wydarzenie dla projektantów raz producentów elementów wyposażenia wnętrz. Podczas tegorocznych targów Warsaw Home, zaprezentowało się łącznie około 1000 wystawców. Nasze stoisko zajmowało zaszczytne miejsce wśród około 90 innych firm, w strefie Selected Design, określonej jako najlepsze projekty.
Po raz drugi stanęliśmy przed trudnym wyborem, jakim był dobór mebli w stylu skandynawskim, które chcieliśmy zaprezentować na targach. Koncepcji stoiska było wiele, zważywszy, że zależało nam, aby pokazać takie meble jak minimalistyczny regał BOXER, industrialny stół jadalniany MR.W. czy też nowoczesny stolik kawowy FOLDER z gazetnikiem. W związku z rosnącym zainteresowaniem, postanowiliśmy po raz pierwszy zaprezentować nowoczesne stoliki i szafki nocne, a wśród nich znalazły się modele ARSEN i MOONLIGHT. Poza tym, na stoisku take me HOME. nie mogło zabraknąć naszych bestsellerów: minimalistycznego stolika kawowego TULIP, stolika rtv MAXIMO w stylu industrialnym oraz nowoczesnego stołu jadalnianego TAVOLO.

take me HOME - targi Warsaw HOME

Jaki był nasz wybór?

Warsaw Home to wielkie wydarzenie wśród wystawców i świetna okazja, aby zaprezentować polski design z jak najlepszej strony. Swoje stoisko chcieliśmy nawiązać stylistyką i kolorami do ostatniej sesji zdjęciowej, którą wykonał Yassen Hristov przy współpracy ze stylistką, architektem i scenografką Patrycją Rabińską. W ten sposób pragnęliśmy odnieść się do obecnych trendów jakimi są meble minimalistyczne, skandynawskie i loftowe. Nowoczesne wnętrza w pudrowym różu i granacie sprawiały, że meble w stylu skandynawskim wyróżniały się unikatowością oraz prostą formą.
Nasze stoisko sąsiadowało z takimi markami jak Cappellini, Moroso czy Pedrali. To dla nas zaszczyt znaleźć się w gronie najlepszych producentów.

Premierę na targach Warsaw HOME miały 3 rodzaje minimalistycznych mebli:

  • industrialny stół ELMO, projektu Roberta Budnego,
  • dwa designerskie stoliki kawowe – KOMBI projektu Ezio Pescatori,
  • minimalistyczna konsola NELSON, projektu Ferdinanda Hartza,
  • oraz nowoczesna konsola WYGODNA, projektu Roberta Budnego.
take me HOME - minimalistyczny stół ELMO targi Warsaw HOME
take me HOME - minimalistyczny stół ELMO targi Warsaw HOME
take me HOME - targi Warsaw HOME
take me HOME - targi Warsaw HOME

Jednak największą gwiazdą była nasza nowość w ofercie – minimalistyczne tapicerowane krzesła. Dostępne są w czterech wariantach kolorystycznych: pudrowy róż, zielony, granatowy i szary.

Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni za tak liczne przybycie podczas targów Warsaw Home. Było nam niezmiernie miło w końcu poznać niektórych z Was osobiście.

INSTAGRAM inspirations