DANTE krzesło dąb naturalny jasna tapicerka

Dębowe krzesało tapicerowane jasną tkaniną z domieszką naturalnych składników.

1 199  DARMOWA PRZESYŁKA
975  netto
     

zadaj pytanie
SKU
10-005OD GR3
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

krzesla debowe maturalne tapicerowane1Rodzina krzeseł drewnianych DANTE
drewniane krzesło w stylu skandynawskim mid century

Krzesło dębowe z jasną tapicerką

Krzesło Dante z jasną, plecioną tapicerką z domieszką lnu oraz bawełny. Tak wykończone krzesło pasować będzie do wnętrz jasnych, ciepłych utrzymanych w stylistyce skandynawskiej. Jasna tapicerka w połączeniu z naturalnym dębem nadaje krzesło skandynawski charakter.

krzesło drewno dębowe z jasna tapicerą

Krzesło na lata, tapicerka na lata

Jeśli tapicerka krzesła znudzi się Państwu lub przestanie pasować do wnętrza, możecie ją z czasem łatwo wymienić na inną.
Tapicerowana nakładka mocowana jest na 4 systemowe śruby, które można szybko odkręcić i przykręcić w domu przy użyciu dowolnego śrubokręta. Przetapicerowanie możecie zlecić lokalnemu tapicerowi.
Nie ma potrzeby kupować nowego krzesła. Można dopasować Dante do nowego stylu wnętrza.

Projektant tego mebla:
Luigi Cittadini,
Włochy

Urodzony w Casablance, syn włoskiego ojca i francuskiej matki, dorastał w środowisku wielokulturowym, co odzwierciedla nieustanne poszukiwanie kontrastów w swoich projektach. Przeniósł się do Mediolanu, aby studiować na Politechnice i ukończył projektowanie przemysłowe, a następnie projektowanie i inżynierię. Po praktykach w Atelier Mendini i Studio Giovannoni poświęcił się poszukiwaniom własnej drogi. Obecnie Luigi współpracuje z kilkoma firmami na całym świecie.

Może spodoba się również…