NOWOŚĆ

DANTE krzesło tapicerowane z podłokietnikami czarne

Wygodne, minimalistyczne, drewniane krzesło z podłokietnikami.

 

949  DARMOWA PRZESYŁKA
772  netto
     
SKU
10-045OD GR1
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Share

krzesla drewniane czarne nowoczesne polski designLinia krzeseł drewnianych DANTE

Krzesło z podłokietnikiem dla większego komfortu

Szerokie podłokietniki pozwolą wygodnie oprzeć ręce, zapewniając maksimum komfortu użytkowania. Krzesła DANTE z podłokietnikiem wyglądają ciekawie zarówno w zestawie przy stołach, jak i wyeksponowane pojedynczo. Ciekawym rozwiązaniem jest zaaranżowanie przestrzeni z wykorzystaniem miksu krzesła klastycznego, krzesła z podłokietnikiem oraz krzesła barowego. Możemy uzyskać w ten sposób spójną różnorodność.

krzesla drewniane czarne polski design

Tkanina łatwa w utrzymaniu czystości

To drewniane krzesło z podłokietnikami pokryte jest tkaniną typu ekoskóra marki Davis z kolekcji MADRYT, przeznaczoną do intensywnego użytkowania (50.000 cykli).

Możecie Państwo zamówić siedzisko w innym kolorze (min. 10 sztuk).
Zobacz dostępne kolory obicia

Projektant tego mebla:
Luigi Cittadini,
Włochy

Urodzony w Casablance, syn włoskiego ojca i francuskiej matki, dorastał w środowisku wielokulturowym, co odzwierciedla nieustanne poszukiwanie kontrastów w swoich projektach. Przeniósł się do Mediolanu, aby studiować na Politechnice i ukończył projektowanie przemysłowe, a następnie projektowanie i inżynierię. Po praktykach w Atelier Mendini i Studio Giovannoni poświęcił się poszukiwaniom własnej drogi. Obecnie Luigi współpracuje z kilkoma firmami na całym świecie.

Luigi_Cittadini

 

Podobne produkty