LUPO CZARNY DĄB stół z litego dębu

Lupo to drewniany stół w stylu skandynawskim, wykonany z litego dębu barwionego na kolor czarny.

od 6 499  DARMOWA PRZESYŁKA
od 5 284  netto
Konfiguracja
     

zadaj pytanie
SKU
07-007OD GR3
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

stół czarny drewno dębowe

Dębowy, czarny, skandynawski

Ten dębowy stół w stylu skandynawskim zachwyca pięknym połączeniem nóg. Łącznik, który miękko rozchodzi się łukiem w kierunku każdej nogi sprawia, że stół stoi stabilnie.
Drewniany łącznik nawiązuje do tradycyjnych stołów wykonanych metodą rzemieślniczą, jednak cały mebel jest nowoczesny w odbiorze.

stół drewniany czarny dębowy

Prosty stół zachwycający detalem

Idealny stół do nowoczesnych wnętrz klasycznych oraz skandynawskich. Połączenie prostoty blatu z finezyjnym wykończeniem podstawy stanowi kwintesencje tego mebla. Stół ten doceni każdy, kto żywi szacunek do dobrego design'u połączonego z precyzyjnym wykonaniem, funkcjonalnością oraz ergonomią.

Projektant tego mebla:
Stefan Bartel | Michael Holzer,
Austria

Projektanci Michael Holzer i Stefan Bartel prowadzą w Linz w Austrii biuro projektowe BARTEL/HOLZER specjalizujące się w projektowaniu mebli dla europejskich producentów. Stefan Bartel studiował projektowanie wizualne na Uniwersytecie Sztuki i Wzornictwa Przemysłowego w Linz oraz zapoznał się z różnymi perspektywami w branży meblarskiej w ciągu najbliższych 30 lat: jako projektant wnętrz, kierownik seminarium, wykładowca i projektant mebli. Michael Holzer studiował wzornictwo przemysłowe i projektowanie graficzne na Uniwersytecie Sztuki i Wzornictwa Przemysłowego w Linz i od tego czasu pracuje jako niezależny projektant.

Może spodoba się również…