ELTA niska nowoczesna półka rtv

ELTA to nowoczesna komoda – szafka pod telewizor z przestrzenią na sprzęt rtv. Mebel posiada drzwi z blachy perforowanej.

4 699  DARMOWA PRZESYŁKA
3 820  netto
     
zadaj pytanie
SKU
16-067OD GR3
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

brak bryły

Udostępnij

szafka pod telewizor rtv komoda drewno nowoczesna

Metalowe drzwi połączone z naturalnym fornirem dębowym

Perforowane drzwi oraz lekka podstawa unosząca szafkę sprawia, że mebel wygląda lekko. Dedykowane miejsce na dekoder lub odtwarzacz DVD posiada przelotkę na kable. Przestrzeń ta może być przeznaczona także na przechowywanie np. książek lub pudełek.

b szafka pod telewizor industrialna

Komoda rtv z miejscem na dekoder lub sprzęt grający

Szafka rtv ELTA ma rzadko spotykane, ażurowe drzwi wykonane z perforowanej blachy. Ten rodzaj wykończenia podkreśli industrialny charakter Państwa salonu. Do wybory szafka z drzwiami i nogami w kolorze czarnym lub białym.

Projektant tego mebla:
Luigi Cittadini,
Włochy

Urodzony w Casablance, syn włoskiego ojca i francuskiej matki, dorastał w środowisku wielokulturowym, co odzwierciedla nieustanne poszukiwanie kontrastów w swoich projektach. Przeniósł się do Mediolanu, aby studiować na Politechnice i ukończył projektowanie przemysłowe, a następnie projektowanie i inżynierię. Po praktykach w Atelier Mendini i Studio Giovannoni poświęcił się poszukiwaniom własnej drogi. Obecnie Luigi współpracuje z kilkoma firmami na całym świecie.

Może spodoba się również…