NOWOŚĆ

LARSEN ROZKŁADANY 150/210 CM rozkładany stół z litego dębu

Stół rozkładany w stylu skandynawskim wykonany z litego dębu. Stół można powiększyć o 50 cm dzięki dodatkowej wstawce.

5 899  DARMOWA PRZESYŁKA
4 796  netto
     

zadaj pytanie
SKU
07-013OD GR3
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

stół dębowy drewniany rozkładany w stylu skandynawskim

Drewniany, stół o pięknej formie

Rozkładany stół Larsen wygląda lekko dzięki ściętym i nachylonym na zewnątrz nogom, które zostały połączone z podciętym blatem. Stół dostępny jest w standardzie w kolorze naturalnego dębu, ale może zostać wybarwiony na inny kolor. Więcej na temat indywidualnych kolorów znajdziecie Państwo w zakładce Wykończenie.

rozkładany nowoczesny stół dębowy

Rozkładany stół z litego dębu

Ten dębowy stół można powiększyć o dodatkowe 50 cm poprzez rozsunięcie i umieszczenie wewnątrz dodatkowego blatu. Blat ten jest dostarczany w kartonie i można schować go np: pod łóżkiem, za sofą lub w szafie.

Projektant tego mebla:
Mateusz Karewicz,
Polska

Współzałożyciel i właściciel marki ‘take me HOME’ oraz projektant mebli. Autor kilkudziesięciu indywidualnych projektów w portfolio marki. Zaangażowany jednocześnie w projektowanie i powstawanie wszystkich innych mebli z logo marki. Pasja do projektowania, która przejawiała się od dzieciństwa, dawała o sobie znać przez całe dorosłe życie. Rok 2013 przyniósł zwrot w karierze zawodowej w obszarze marketingu – mając na uwadze potrzebę projektowania i tworzenia pięknych i funkcjonalnych mebli, założył firmę ‘take me HOME’. I od tej pory koncentruje się wyłącznie na działalności twórczej i produkcyjnej.

Może spodoba się również…